Babası Tarafından Kaçırılan 17 Günlük Kocasını Müge Anlı’da Arayan Nurten Şiddetten Tanınmaz Hale Geldi!

Teyzesinin oğlu Mustafa ile kaçarak evlenen ve daha 17 günlük evliyken diğer kuzeniyle evlenmesi isteyen babasının, kocasını kaçırıp öldürdüğünü iddia ederek Müge Anlı’ya başvuran Nurten Nur, baba tarafı akrabaları tarafından öldüresiye dayak …

17.04.2023
168
Babası Tarafından Kaçırılan 17 Günlük Kocasını Müge Anlı’da Arayan Nurten Şiddetten Tanınmaz Hale Geldi!

Teyzesinin oğlu Mustafa ile kaçarak evlenen ve daha 17 günlük evliyken diğer kuzeniyle evlenmesi isteyen babasının, kocasını kaçırıp öldürdüğünü iddia ederek Müge Anlı’ya başvuran Nurten Nur, baba tarafı akrabaları tarafından öldüresiye dayak yediğini söyleyerek tekrar yardım istedi!

Geçtiğimiz aylarda 21 yaşındaki Nurten isimli genç kız, 17 günlük kocasının babası tarafından kaçırılıp öldürüldüğünü iddia ederek Müge Anlı’ya başvurdu.

Olayı bi’ kısa özetleyecek olursak şöyle 👇

Nurten ve Mustafa teyze çocukları. Onur ise Nurten’in babasının, Nurten ile evlenmesini istediği diğer kuzen. Nurten ve Mustafa birbirine aşık olmuş, Onur da ‘Nurten benim kardeşim’ diyerek babanın isteğine karşı gelmiş. Mustafa ile kaçan Nurten, babasının kendilerini hiç rahat bırakmadıklarını, sürekli ölüm ile tehdit edildiğini söylüyor. 17 günlük evliyken kocası Mustafa, Onur’un ‘Gel gezelim’ vaadiyle dışarı çıkartıldığını ve bir daha haber alamadığını söyleyen Nurten, Müge Anlı’ya başvurdu.

Aradan geçen birkaç günün ardından Onur’un annesi, Onur’un Mustafa’yı öldürmüş olabileceğini söyleyerek herkesi şaşırtmıştı. Ardından emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı.

Aradan aylar geçmesine rağmen öldürüldüğü kesin gözüyle bakılan Mustafa’dan hiçbir haber alınmadı. Emniyet güçleri hala araştırmalarını sürdürüyor.

Asıl haber Nurten’den geldi ve gördüklerimiz karşısında neye uğradığımızı şaşırdık.

Nurten, babası ve baba tarafı akrabaları tarafından evinin basıldığını ve şiddet gördüğünü iddia ederek adalet aradığını söyledi.

Ayrıca evini basmaya gelenlerin Mustafa’nın öldürüldüğünü ve gömüldüğünü söylediğini de iddia etti…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.