Leyla Soykan Ayar Verdi! Canan Ergüder’in İsyan Sahnesi Aile Dizisine Damga Vurdu!

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı Aile dizisinin yeni bölümüne Canan Ergüder’in canlandırdığı Leyla Soykan karakterinin isyanı damga vurdu.  Ergüder’in adeta devleştiği sahne sosyal medyada da gündem oldu. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç …

10.05.2023
212
Leyla Soykan Ayar Verdi! Canan Ergüder’in İsyan Sahnesi Aile Dizisine Damga Vurdu!

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı Aile dizisinin yeni bölümüne Canan Ergüder’in canlandırdığı Leyla Soykan karakterinin isyanı damga vurdu.  Ergüder’in adeta devleştiği sahne sosyal medyada da gündem oldu.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolü paylaştığı Aile dizisi sezonun en iyi işlerinden biri kuşkusuz. Hikayesine, karakterlerine ve oyuncularına ayrı ayrı bayılıyoruz.

Her geçen hafta daha da çok kendisine bağlıyor dizi.

Her ne kadar başrol karakterler Devin ve Aslan olsa da her karakterin hikayesini severek izliyoruz. Onlardan biri de Aslan’ın ablası Leyla Soykan. Canan Ergüder’in hayat verdiği bu karakterin bize anlatacak çok şeyi olduğunu daha ilk gördüğümüzde anlamıştık. Ailesinin baskısıyla istemediği bir evliliğe mahkum edilen bir kadın kendisi.

Leyla’nın Deniz isminde çok sevdiği fakat kaybettiği biri olduğunu öğrenmiştik. Leyla’nın annesi Hülya’yla yaptığı konuşmada “Normal ne anne? Hani bana dedin ya ‘Sen anormalsin’ diye. Normal ne? Anormal ne? Ben anormal miyim?” diyerek isyan etmişti. Bu isyan da Leyla karakterinin eşcinsel olabileceğini düşündürmüştü.

Aile’nin yeni bölümünde de Leyla, eşinden boşanmak istediğini söyledi. Aldığı cevap karşısında çılgına dönen Leyla’nın yemek masasındaki tüyleri diken diken eden isyanı da diziye damga vurdu.

Canan Ergüder’in devleştiği sahneyi buradan izleyebilirsiniz:

Sahne, sosyal medyada da çok konuşuldu.

Siz nasıl buldunuz?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.