The Mandalorian 4. sezon ne zaman? Mandaloryalı bitti mi?

Yıldız Savaşları tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği The Mandalorian (Mandaloryalı) dizisinin 3. sezonu 1 Mart 2023’te gösterime girmişti. Dizi severlerin büyük ilgi gösterdiği dizinin sezon sonuna gelindi. Heyecanın dozunun giderek arttığı The Mandalorian’ın yeni sezon çıkış tarihi araştırılmaya başlandı. Peki The Mandalorian 4. sezon ne zaman? Mandaloryalı bitti mi?

18.04.2023
760
The Mandalorian 4. sezon ne zaman? Mandaloryalı bitti mi?

Star Wars film sserilerinin tutkunlarının büyük bir merakla beklediği The Mandalorian dizisi 2019 yılında ilk sezn bölümleriyle izleyicisiyle buşuştu. İkinci sezonun ardından 3. sezon bölümleri de 1 Mart 2023 tarihinde gösterime girdi. İzleyicilerden tam not alan ve İMDB puanı da 8.7 olan dizinin 4. sezonu beklenmeye başlandı. Disney Plus’ta yayınlanan dizi platformun en çok izlenen dizileri arasına adını yazdırmayı başardı.

The Mandalorian 4. sezon ne zaman?

Dizinin sorumlusu Jon Favreau’dan The Mandalorian 4. sezon hakkında dizi hayranlarını sevindiren açıklamada bulundu. 1 Mart 2023’te Disney Plus’ta yayınlanan 3. sezonun son bölümü 19 Nisan’da yayınlandı. Dizi tutkunları The Mandalorian 4. sezon ne zaman? sorusuna yanıt ararken beklenen açıklama Jon Favreau’dan geldi. Favreau bir roportajında yaptığı açıklamada “Tam biçimli bir hikayeyi nerede anlatacağımızı bilmemiz gerekiyor, bu yüzden Dave Filoni ve ben bunun haritasını çıkardık” diyerek 4. sezonun senaryosunu, 3. sezonun post prodüksiyon sürecinde kaleme aldığını açıkladı: “çünkü hepsi bir devam filmi, tam bir hikaye gibi hissettirmeli.” dedi.

Mandaloryalı bitti mi?

Dizi henüz bitmedi. 3. sezon finalinin ardından Mandaloryalı dizisi 4. sezon ile devam edecek. The Mandalorian 4. sezon çıkış tarihine ilşkin yapımcılardan ve Disney Plus’tan bir açıklama gelmedi.

The Mandalorian konusu

Star Wars serisinin VI ve VII filmleri arasındaki 30 yılda yaşananları konu edinen The Mandalorian Disney Plus’ın en sevilen dizileri arasında gösteriliyor. Yalnız bir silahşör ve ödül avcısı olan Mandalorian, dünyanın dört bir yanında çalışır. Bir gün ona Greef Karga tarafından yeni bir iş verilir. Ondan istenen şey, bir paketi alıp onlara getirmesidir. Mandalorian, bu sırada getirmesini istedikleri paketin aslında küçük bir çocuğa benzeyen bir varlık olduğunu fark eder. Teslimatı gerçekleştirdiği zaman çocuğun öldürüleceğini anlayan Mandalorian, çocuğu teslim etmez ve kendisini bir kovalamacanın içinde bulur.

The Mandalorian oyuncuları

Pedro Pascal

Carl Weathers: “Greef Karga”

Rosario Dawson: Ahsoka Tano

Werner Herzog

Omid Abtahi: Persid

Gina Carano: Cara Dune

Giancarlo Esposito: Moff Gideon

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.