Tom Raider filmi konusu nedir? Tom Raider filmi oyuncuları kimlerdir?

04.08.2023
155
Tom Raider filmi konusu nedir? Tom Raider filmi oyuncuları kimlerdir?

Yönetmen koltuğunda, Roar Uthaug’un oturduğu Tom Raider filmi 2018 yılında vizyona girdi. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Tom Raider filmi bu seferde televizyon ekranlarında yayınlanacak. İşte Tom Raider filminin konusu ve daha merak edilen pek çok ayrıntı…

TOM RAİDER FİLMİ KONUSU NEDİR?

Maceracı babası Richard Croft’un gittiği bir keşif gezisinden hiç dönmemesi yüzünden, genç Lara Croft babasını 7 yıldır hiç görmemiştir. 21 yaşındaki Croft’un hayatta hiçbir görünür amacı da bulunmamaktadır.  Okulunda sık sık devamsızlık yapmakta, bisiklet kuryeliği işiyle güç bela hayatta kalmaktadır. Nitekim babasının hayatta olmadığı gerçeğini kabullenemeyen Croft, bu yüzden de babasından kalacak büyük mirası ve şirket sahipliğini de reddetmiştir. Babasının yok oluşundaki sırrı çözmeye kararlı olan Lara Croft, yalnızca gitmesi bile çok tehlikeli olan mitolojik sırlarla dolu bir adaya çıkarak inanılmaz tehlikelerle dolu bir maceraya atılır.

Tom Raider filmi konusu nedir? Tom Raider filmi oyuncuları kimlerdir?

TOM RAİDER FİLMİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Tom Raider filminin kadrosunda; Kristin Scott Thomas, Alicia Vikander, Daniel Wu, Walton Goggins ve Dominic West yer alıyor.

TOM RAİDER FİLMİ NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

Aksiyon ve macera türünde olan Tom Raider filmi bu akşam saat 20.00’da ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.