Ya Çok Seversen Dizisi: Konusu, Başrol Oyuncuları ve Yayın Tarihi

Ya Çok Seversen Dizisi: Konusu, Başrol Oyuncuları ve Yayın Tarihi

Kanal D ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak olan Ya Çok Seversen dizisi, dizi severlerin merakla beklediği yapımlardan biridir. Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan‘ın yer aldığı dizi, çok yakında izleyicilerle buluşacak.

Ya Çok Seversen Konusu Nedir?

Ya Çok Seversen Dizisi Konusu

Dizinin konusu, annesinin ölümünden sonra aile evinden ayrılan Ateş ve gerçek ailesini tanımayan, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini anlatıyor. Ayrıca, Ateş’in keskin kişiliği, kimseye güvenmemesi ve yurt dışında yaşaması da dizinin önemli ögelerinden biridir. İki karakter arasındaki bu bahsedilen farklılıklar, dizinin ana çatışmasını oluşturuyor.

Ya Çok Seversen Oyuncuları Kimler?

Ya Çok Seversen Dizisi Oyuncuları Kimler

Başrollerde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın dışında, dizi kadrosunda Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca ve Adin Külçe gibi başarılı isimler yer alıyor. Başrollerdeki iki isim, Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinde takip edilen isimler arasında yer almasıyla da dikkat çekiyor.

Ya Çok Seversen Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ya Çok Seversen, Ay Yapım tarafından üretilen başarılı dizilerden biri olan Ali Bilgin’in yönetmenliğinde çekilecek. Dizinin sete çıkış tarihi Haziran ayının ilk günlerinde başladı ve ekibin çalışmaları devam ediyor. 6 Temmuz Perşembe günü saat 20.00‘da ilk bölümü ile izleyicilerle buluşacak olan dizi, sosyal medyayı sallayacak gibi görünüyor.

Dizinin beklenen çıkış tarihi, başarılı oyuncu kadrosu ve konusuyla, yoğun ilgi görmesi muhtemel. Bu ilgi ve diziye duyulan merak, yayınlanan ilk fragman ile daha da artmış durumda.

Ya Çok Seversen Dizisi Sete Çıktı

Ya Çok Seversen setinde ilk kareler, sosyal medyaya sızdı. Bu ilk kareler, Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın dizideki karakterlerine kısa bir bakış sunarken, beğeni ve heyecanla karşılandı. Yüksek bir prodüksiyon kalitesiyle hazırlanan ve ilgiyle beklenen dizisi izleyicileri, Resmi Yayın Tarihine kadar heyecanlı bir şekilde beklemeye devam ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.