Aldatmak Dizisi Kıyafetleri Oyuncuların Giydiği Elbiseler

27.03.2023
1.237
Aldatmak Dizisi Kıyafetleri Oyuncuların Giydiği Elbiseler

Aldatmak Dizisi giysileri Oyuncuların giydirilmiş olduğu Elbiseler

 

Sezona yeni başlamış olacak olan dizilerden Aldatmak Dizisi oyuncularının giyindikleri giysileri ve kombinlerini yazımızda sizlerle paylaşacağız. Senaristliğini Ayfer Tunç’un kaleme aldığı yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu’nun oturduğu TİMS&B imzalı Aldatmak dizisinin oyuncularının dizi de giydikleri giysiler ve kombinler araştırılmaya başlandı. Bizde merak eden seyircilerimiz için Aldatmak Dizisinde giyilen kıyafetleri sizlerle paylaşacağız.

Aldatmak Dizisi kıyafetleri

Atv kanalında izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan Aldatmak dizisi oyuncu kadrosu sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Dizi tanıtım fragmanı seyirciler tarafınca büyük beğeni toplayan Aldatmak dizisinin giydiği giysiler ve kombinler de merak mevzusu oldu. Bizlerde sizler için Tims&B yapım imzalı Aldatmak dizisinin oyuncularının giydiği giysileri paylaşacağız.

Aldatmak Dizisi Oylum (Feyza Sivil Güngör) kıyafetleri

Başarısının yanı sıra güzelliği ile de büyülen güzel oyuncu Feyza Sevil Güngör, sektörde kısa bir sürede başarıyı eline geçirmiştır. Hepimiz de kusur fiziğiyle giydirilmiş olduğu her şeyin yakıştığı güzel oyuncu Feyza Sivil Güngörün dizide giydirilmiş olduğu giysileri ve kombinlerini marka ve fiyatları ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Aldatmak Dizisi Güzide Yenersoy (Vahide Perçin) Dizide giydirilmiş olduğu kıyafetler

Aldatmak dizisinin başrol karakterinde yer edinen Güzide Yenersoy görevine usta oyuncu Vahide Perçin yaşam verecektir. Bizlerde, Aldatmak Dizisinde başrol alan Vahide Perçin’in dizide giydiği kombinleri ve giysileri sizlerle marka fiyat bilgisi ile paylaşacağız.

Aldatmak Dizisi Ozan (Yusuf Çim) Dizide giydiği giysiler

Aldatmak dizisi ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan yakışıklı, başarılı oyuncu Yusuf Çim’in giydiği kıyafetler ve seçimiyla izleyicilerin büyük beğenisini toplamaktadır. Bizlerde son dönem çok popüler olan Yusuf Çim’in dizide giydiği giysileri marka, fiyat bilgisi ile yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Aldatmak dizi giysileri, oyuncu elbiseleri ve kombinlerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde bölümlerde görmüş olduğunüz oyuncuların giysilerini ve marka bilgisini öğrenmek için yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.