Yalan Dizisi Kıyafetleri ve Sponsorları

28.05.2024
103
Yalan Dizisi Kıyafetleri ve Sponsorları

Yalan Dizisi Kıyafetleri

2024-2025 sezonunun en çok beklenen yapımlarından biri olan Yalan dizisi, yakında Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Dizinin ilk tanıtımları bile büyük heyecan yaratırken, oyuncuların şık ve göz alıcı kıyafetleri de dikkat çekiyor. Bu yazımızda, Yalan dizisi oyuncularının tercih ettiği kıyafet ve elbiseleri mercek altına alacağız.

Yalan Dizisi Deniz’in Şık ve Zarif Kombinleri (Burçin Terzioğlu)

Yalan dizisinin başrol karakterlerinden Deniz’e hayat veren Burçin Terzioğlu, oyunculuğunun yanı sıra stilini de konuşturuyor. Deniz’in giydiği kıyafetler arasında öne çıkanlar:

  • 15 Ekim tarihli bölümde giydiği Pinko ceket, Mudo etek ve Mango çanta kombini
  • 28 Mayıs tarihli 1. bölümde tercih ettiği Mavi marka denim gömlek
    1. bölümde giydiği Adl üst ve Twist etek
  • Mavi ceket, Twist etek, Adl üst ve Mango çantadan oluşan şık kombini

Yalan Dizisi Yasemin’in Göz Kamaştıran Elbiseleri (Hazal Türesan)

Yasemin karakterini canlandıran güzel oyuncu Hazal Türesan, dizideki kıyafetleriyle de adından söz ettiriyor. Yasemin’in stilinde öne çıkan parçalar:

  • Naiaistanbul marka 530 liralık elbise
  • Networkonline marka 899 liralık kıyafet

Yalan Dizisi Mehmet’in Karizmatik ve Cool Tarzı (Salih Bademci)

Yalan dizisinin erkek başrolü Mehmet’i canlandıran Salih Bademci, karakterinin kıyafetleriyle erkek izleyicilerin de ilgisini çekiyor. Mehmet’in giydiği parçalar arasında tişört, hırka, sweatshirt, gömlek, pantolon, eşofman ve kravat gibi birçok seçenek bulunuyor.

Yalan dizisinin oyuncularının marka, model ve fiyat bilgileriyle sunulan kıyafet ve elbiseleri, izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor. Sizin de dizide beğendiğiniz ve merak ettiğiniz parçalar varsa, bölüm, oyuncu ve sahne bilgisiyle birlikte yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ