12 Temmuz Gelinim Mutfakta kazanan kim? Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı? Güncel puan tablosu nasıl?

13.07.2023
589
12 Temmuz Gelinim Mutfakta kazanan kim? Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı? Güncel puan tablosu nasıl?

12 Temmuz Gelinim Mutfakta kazanan kim? Gelinim Mutfakta programı hafta içi her gün olduğu gibi bugün de ekranlarda izleyicisi ile buluştu. Yarışmayı yakından takip eden kişiler, hangi gelinin hazırladığı tabakla günün kazananı olduğunu ve çeyrek altını aldığını merak ediyor. Nursel Ergin’in sunduğu ve ekranların sevilen yarışma programında 12 Temmuz Çarşamba gününün kazanan gelini kim oldu? Hangi isim çeyrek altını alamaya hak kazandı? İşte merak edilen bu soruların cevabı.

12 TEMMUZ GELİNİM MUTFAKTA KAZANAN KİM?

Hazırladıkları tabaklarla diğer gelinlere ve kayınvalidelere karşı mücadele eden gelinlerin yarıştığı Gelinim Mutfakta yarışması 12 Temmuz Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlardaydı. Her gün olduğu gibi bugün de oldukça çekişmeli geçen programda, gelinler mutfağa girerek kendilerine verilen tarifleri hazırlamaya çalıştı. Yaptıkları yemekler hem sunucu Nursel Ergin tarafından hem de rakip kayınvalideler tarafından puanlanan gelinler, günün kazanı olmak için mücadele etti.

Sunucu Nursel’in ve kayınvalidelerin kendilerine verdiği tarifi en iyi hazırlayan yarışmacı Gönül oldu. Kaynanalardan en yüksel puanı toplayan Gönül bugünün kazananı oldu.

12 Temmuz Gelinim Mutfakta kazanan kim? Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı? Güncel puan tablosu nasıl?

GELİNİM MUTFAKTA 12 TEMMUZ  ÇEYREK ALTINI KİM ALDI?

İzleyicilerini ekran başına kilitleyen fenomen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da günün kazananı Gönül oldu. Böylelikle final haftasının 3.gününde birinci olan Gönül çeyrek altının sahibi oldu.

GELİNİM MUTFAKTA GÜNCEL PUAN TABLOSU

Kanal D ekranlarının yakından takip edilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın güncel puan tablosu en çok merak edilen ve araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Biz de sizler için 12 Temmuz Çarşamba günü Gelinim Mutfakta’nın güncel puan tablosuna haberimizde yer verdik.

Güncel puan tablosu:

Gönül:17

Dudu:16

Miyase:9

Tuğba:9

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.