2023’te yayınlanması onaylanmış Netflix şovlarının tam listesi

24.04.2023
1.200
2023’te yayınlanması onaylanmış Netflix şovlarının tam listesi

2023, Netflix şovları açısından bugüne kadar en iyi yıllardan biri olacak! Yılın ilk aylarının bir işareti olarak, zaten yerlerini alan birçok yeni hit var.

Yıl, favori orijinal dizilerimizin birçok geri dönüşünü ve hayranların sevdiği birçok yeni başlık ile karşılaştı. Romantik dramaları sevenlerden, dişlerini yeni bir aksiyon gösterisine gömmeyi tercih edenlere ve zihin bükücü bir bilimkurgu başlığından keyif alanlara kadar, kesinlikle sana uygun bir şey var!

Ginny & Georgia’nın 2. sezonunun Ocak 2023’te başlamasından Manifest’in 4. sezonunun 2. bölümünün bu yaz çok beklenen prömiyerine kadar, 2023’te yolda olduğu doğrulanmış tüm Netflix şovları burada!

En iyi Netflix şovları 2023’te Netflix’e geliyor
Ginny & Georgia, ekranlarımıza geri dönmek için tatlı bir zaman aldı, ancak ikinci sezonunun bizi hayran bıraktığından dolayı sorun değil. Şimdi Netflix’in diziyi üçüncü sezon için yenilemesini bekliyoruz.

Ginny & Georgia’nın 2. sezonunun Ocak ayında piyasaya sürülmesinden sonra, That ’90s Show aynı ayın ilerleyen günlerinde hemen takip etti. Sitcom yeniden başlatması zaten ikinci sezon için yenilendi. Şubat, You 4. sezonunun ilk bölümlerinin ve Outer Banks 3. sezonunun başarılı prömiyerlerine sahne oldu, Mart ise You 4. sezonunu tamamladı ve yeni bir aksiyon-gerilim filmi olan The Night Agent’ı piyasaya sürdü.

2023 baharı, Beef, The Diplomat, Firefly Lane 2. sezonunun 2. bölümü, Sweet Tooth 2. sezonu, Queen Charlotte, FUBAR ve XO, Kitty’nin prömiyerleriyle bugüne kadar en heyecan verici yayın dönemlerinden biri olabilir. Manifest’in ve Never Have I Ever’ın final bölümleri haziranın başında yaz koşusunu başlatıyor. Netflix, hatta ağustos, ekim ve kasım için çok beklenen dizileri bile tarihledi!

Daha fazla zaman kaybetmeden, 2023’te yayınlanacak en iyi Netflix şovları burada:

Ocak 2023
Against the Ropes (25 Ocak)
Bake Squad 2. sezon (20 Ocak)
Bling Empire: New York (20 Ocak)
Copenhagen Cowboy (5 Ocak)
Fauda 4. sezon (20 Ocak)
Ginny & Georgia 2. sezon (5 Ocak)
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre (19 Ocak)

Ağustos 2023
The Untitled Travis Scott Project (Aug. 4)
The Chosen One season 2 (Aug. 10)
The School Nurse Files season 2 (Aug. 16)
Laidbackers (Aug. 16)
Fog Hill of Five Elements (Aug. 17)
Kings of the Wild (Aug. 18)
Undercover season 3 (Aug. 24)
Tales of Arcadia: Rise of the Titans (Aug. 31)

Ekim 2023
The Witcher season 3 (Oct. 13)
Cobra Kai season 5 (Oct. 18)
The Queen of Snow (Oct. 24)

Kasım 2023
Black Mirror season 6 (Nov. 22)

Bunlar sadece şu ana kadar açıklanan Netflix dizileri. Başka ne tür yapımların geleceği henüz bilinmiyor. Ama her türden ve her zevke uygun sayısız dizi ve film bulabileceğiniz Netflix’in kataloğu her geçen gün daha da genişliyor.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.