26 Nisan Çarşamba Televizyon Dünyasında Bugün Yaşananlar

26 Nisan Çarşamba günü televizyon ve dizi dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerini ve olaylarını derledik. Geçtiğimiz yıl ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Aldatmak dizisi daha çıkmadan başarılı oyuncu kadrosuyla çokça konuşulmuştu. Ercan …

26.04.2023
1.181
26 Nisan Çarşamba Televizyon Dünyasında Bugün Yaşananlar

26 Nisan Çarşamba günü televizyon ve dizi dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerini ve olaylarını derledik.

Geçtiğimiz yıl ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Aldatmak dizisi daha çıkmadan başarılı oyuncu kadrosuyla çokça konuşulmuştu. Ercan Kesal, Vahide Perçin, Mustafa Uğurlu, Yusuf Çim gibi isimlerin yer aldığı dizi her perşembe seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Murat Saraçoğlu’nun yönetmenliğini yaptı dizi ATV’nin gelecek sezon da devam edecek dizileri arasında yer aldı.

Hülya Avşar, Zafer Algöz, Büşra Pekin ve Hamdi Alkan’ın yetenek avına çıktığı oyunculuk yarışması “Yıldız De Bana” reyting kurbanı oldu.

Survivor’ın 81. bölüm fragmanında duygu dolu anlar yer aldı. Aylardır ailelerinden uzak kalan yarışmacılar, özlem duydukları ailelerine kavuştu! Gözyaşlarının sel olduğu anlar gündem oldu.

Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar, birdenbire yayından kaldırılmış ve herkesi şaşkına çevirmişti. Özellikle dizinin sadık izleyicileri final bölümü dahi yayınlanmadan serüveni sona eren Arka Sokaklar’ın bu şekilde yayından kaldırılmasına oldukça tepkili yaklaşmıştı. Dizinin başrol oyuncuları tek tek farklı dizilerle anlaşma sağlarken, Rıza Baba’yı canlandıran Zefer Ergin’den herkesi heyecanlandıran bir paylaşım geldi.

Sevilen oyuncu Gupse Özay’ın avukat babası Senih Özay, RTÜK’ün ceza yağdırdığı Kızılcık Şerbeti dizisine destek davası açtı. İki meslektaşıyla beraber 5 hafta yayın durdurma cezası verilen Kızılcık Şerbeti’ne destek olabilmek için başlattığı hukuk savaşında karar da çıktı.

Show TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti, kadına şiddet sahneleriyle toplumu kötü etkilediği gerekçesiyle RTÜK tarafından 5 kez yayın durdurma cezası almıştı. Söz konusu karara itiraz eden Show TV’nin açtığı itiraz davası sonuçlandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.