3 Ağustos 2023 Perşembe Gelinim Mutfakta birinci kim? Çeyrek altın hangi geline gitti?

04.08.2023
473
3 Ağustos 2023 Perşembe Gelinim Mutfakta birinci kim? Çeyrek altın hangi geline gitti?

Ekranların fenomen yarışma programı Gelinim Mutfakta tüm hızıyla izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Öğlen kuşağı programında, gelinler hem rakip kayınvalidelere hem de rakip gelinlere karşı mücadele ediyor. Her gün farklı bir tarifin hazırlandığı programda, yarışmacılar, kaynanaların ve sunucu Nursel Ergin’in beğenisine sunulan tabaklar sayesinde altın ödülünü kazanmaya çabalıyorlar. Peki Gelinim Mutfakta’nın 3 Ağustos 2023 Perşembe günü birinci gelin kim oldu? Programda verilen çeyrek altın ödülünü kazanan gelin kim oldu? Fenomen yarışma programına dair merak edilen her şey haberimizin detaylarında…

3 AĞUSTOS 2023 PERŞEMBE GELİNİM MUTFAKTA BİRİNCİ KİM?

İzleyicisi tarafından her anı nefesler tutularak takip edilen fenomen yarışma Gelinim Mutfakta 3 Ağustos Perşembe günü de ekranlardaydı. Hafta içi her gün yayınlanan programa katılan gelinler birbirleri ile mücadele etmeye devam ediyorlar.

Gelinim Mutfakta’nın 3 Ağustos Perşembe günü yayınlanan bölümünde birinci olan gelin Tuğba oldu.

gelinim mutfakta 3 ağustos

ÇEYREK ALTINI ALAN GELİN KİM?

Kayınvalidelerin, kendi gelinlerinin hazırladığı tabağı bularak en yüksek puanı vermeye çalıştığı Gelinim Mutfakta programında 3 Ağustos Perşembe günü çeyrek altını almaya Tuğba hak kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA GÜNCEL PUAN TABLOSU NASIL?

Gelinim Mutfakta programının her gün olduğu gibi bugün de oldukça çekişmeli geçen bölümünde gelinler hem kayınvalidelerinden hem de sunucu Nursel Ergin’den puan topladılar.

İşte 3 Ağustos 2023 Perşembe günü Gelinim Mutfakta güncel puan tablosu:

  • Tuğba: 19
  • Elif: 17
  • Melike: 12
  • Elanur: 11

3 AĞUSTOS PERŞEMBE GÜNÜ GELİNİM MUTFAKTA GÜNÜN TARİFİ NEYDİ?

Her gün farklı bir tabağın hazırlandığı ve gelinlerin birbirleri işle yarıştığı fenomen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da günü tarifi Girit ezmeli kapya biber dolması oldu.

gelinim mutfakta 3 ağustos

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.