8 Mayıs Survivor kim eleme adayı oldu, eleme potasına kim gitti? Dokunulmazlık oyununda Cansu hastaneye kaldırıldı! İşte Survivor 3. eleme adayı olan isim 2023!

Survivor kim eleme adayı oldu sorusunun yanıt bulduğu 8 Mayıs akşamı yayınlanan son bölümde kıran kırana dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Büyük finale giderek yaklaşan Survivor’ın 8 Mayıs tarihli 93. son bölümünde, mavi takım ve kırmızı takım ödüllü dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. 3. dokunulmazlık oyununun ödülü ise duş ve akşam yemeği olarak belirlendi. Nefes kesen mücadele sonunda kırmızı takım galip gelirken; gecenin sonunda gerçekleşen ada konseyinde ise mavi takım oylaması sonucu Survivor 3. eleme adayı belli oldu. Öte yandan parkurda sakatlık yaşayan Cansu yürekleri ağza getirdi. Peki, dün Survivor eleme potasına kim gitti? Son bölümde Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, Survivor 3. eleme adayı ve son bölümde yaşananlar.

10.05.2023
162
8 Mayıs Survivor kim eleme adayı oldu, eleme potasına kim gitti? Dokunulmazlık oyununda Cansu hastaneye kaldırıldı! İşte Survivor 3. eleme adayı olan isim 2023!

Survivor 3. eleme adayı ve dokunulmazlık oyununu hangi takımın kazandığı belli oldu. TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşan Survivor Türkiye’nin 8 Mayıs 2023 tarihli son bölümünde, ünlüler ve gönüllüler takımı akşam yemeği ödüllü dokunulmazlık parkurunda mücadele verdi. Kıran kırana yarışın sonunda kırmızı takım haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kazandı. Mavi takımda gerçekleşen ada konseyinde ise eleme adayı Kürşat oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Büyük final yaklaşırken bireysel dokunulmazlık mücadelelerinin giderek ön plana çıktığı Survivor’da eleme adayları Ertuğ ve Buse olmuştu. Mavi takımda dün gece bir kez daha oylama yapıldı. Yusuf performans birincisi olarak bireysel dokunulmazlığı elde ederken, yarışmacılar da adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını kullandı.

Mavi takımda yapılan oylama sonuçlarına göre en fazla oyu alan isim Kürşat oldu. Böylece bu haftanın Survivor eleme adayları; Ertuğ, Buse ve Kürşat olarak belirlendi. Perşembe akşamı bir adayın daha belli olmasıyla Survivor’da elenen isim netlik kazanacak.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da yarışmacılar 3. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Oyun öncesi kazanan yarışmacıların duş ve akşam yemeği ödülü elde edeceği açıklandı. Ada şartları için kritik olan oyun için yarışmacılar parkurda elinden gelen mücadeleyi verdi.

Kıran kırana oyuna sahne olan dokunulmazlık oyununun ilk turunu mavi takım ikinci turunu ise kırmızı takım kazandı. En iyilerde ise dokunulmazlığın sahibi kırmızı takım oldu.

PARKURDA KORKUTAN SAKATLIK

Öte yandan oyun sırasında Cansu ayağından sakatlanarak yürekleri ağza getirdi. Asena ve Cansu’nun mücadele verdiği oyunda Cansu, suya atladığı sırada bağırarak havuzdan çıkmaya çalıştı. Doktor Serhad Ömercikoğlu olaya müdahalede bulunurken Cansu’nun ‘çok acıyor’ diyerek ağlaması korku dolu anlara neden oldu.

Yapılan kontrol sonucu bileği incildiği anlaşılan Cansu tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.