Adım Farah 11. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Adım Farah Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un reytingleri kasıp kavuran dizilerinden Adım Farah, dün akşam 10. bölümüyle ekranlara geldi. O3 Medya imzası ile seyirci karşısına çıkan dizinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz otururken, senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur …

10.05.2023
201
Adım Farah 11. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Adım Farah Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un reytingleri kasıp kavuran dizilerinden Adım Farah, dün akşam 10. bölümüyle ekranlara geldi. O3 Medya imzası ile seyirci karşısına çıkan dizinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz otururken, senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur ekibi kaleme alıyor. Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı Adım Farah yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Adım Farah son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Adım Farah son bölümde; hastanede yaşanan olayların ardından bir süre geçince Tahir, Farah ve Kerimşah’tan bir süre uzak durma kararı alır.

Kendi hayat akışına dönmüş ve sıradan, mutlu hayat hayallerini geride bırakmak zorunda kalmıştır. Fakat Tahir ve Farah ikilisinin evliliklerinin yetkililer tarafından kontrol edilmesinin gerekmesi her şeyi değiştirir.

Mehmet bu sırada Tahir’le uğraşmayı bırakır ve başka planların peşine düşer. Aradığı ipucu ise ummadığı bir anda karşısına çıkar.

Gönül ve Kaan balayından döndükten sonra Koşanerler ve Akıncılar zorunlu olarak dünür olmalarının sorununu yaşarlar. Gönül, Akıncılar’ın evine yerleşmiştir. Ama Perihan bu durumu kabul etmek istemez ve kızını geri almak ister.

Zorunluluktan olsa da bir araya gelen Tahir ve Farah, her hamlelerinde aile olmaya bir adım daha yaklaştıklarının farkında değildir. Kerimşah’ın iyileşmesi için uğraşan ikili bunun çok da kolay olmayacağını fark edince büyük bir yıkım yaşayacaktır.

Adım Farah Bir Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Tahir, Farah’la aile olmanın yolundan yürümektedir. Hislerini açıklamak için artık doğru zamandır. ‘İlan ı aşk.’ Farah’a yapacağı bir sürpriz Farah’ı da allak bullak edecektir. Farah da artık bir karar vermek zorunda kalacaktır. Belki de artık hem anne hem kadın olduğuyla yüzleşmenin zamanı gelmiştir.  

Mehmet ve Tahir’in yolculuğu farkında olmasalar da artık eskisi gibi olmayacaktır. İki kardeş birbirine düşman olabilir mi?  Kardeş olduklarını bilseler kalabilirler mi aynı?

Tahir hayatını temize çekmeye çalışırken Mehmet kafasını kaldırmasına izin vermeyecektir. Çünkü artık mesele kişiselleşmiştir. Tahir’in geçmişini kazdıkça Farah’ın da bilmediği bir gerçek su üzerine çıkacaktır. Nedir bu çocuğun bu şekilde hayatı ısırmasının sebebi?  Gençliğinde başına ne gelmiştir? Farah bununla yüzleştiğinde ne hissedecektir?

Tahir’in de Mehmet’e söyleyeceği son bir sözü olacaktır. Çok acı bir sözdür bu. Mehmet’in bütün ezberini bozacak, dengesini alt üst edecek.

Kaan ve Gönül’ün hayatları ile verdikleri radikal karar iki aileye de derinden etkileyecektir. Akıncılar ve Koşanerler’in kaderinde yıllar sonra tekrar bir araya gelmek vardır. Peki geçmişimiz midir bizi biz yapan yoksa bugünümüz mü? Tahir ve Farah bu sorunun cevabı ile sınanacaklardır.

Adım Farah 11. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

ADIM FARAH SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLEME EKRAN

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.