Adım Farah 12. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

17.05.2023
126
Adım Farah 12. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

Adım Farah dizisinin onuncu bölümü 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü FOX TV’de yayınlandı. Adım Farah 12. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Adım Farah 12. Bölüm izle.

FOX TV’nin sevilen dizisi Adım Farah heyecanlı bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Son olarak 12 Mayıs Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkan diziyi izleyemeyenler ya da yeniden izlemek isteyenler ise Adım Farah 12. bölüm izleme linki aratıyor. Adım Farah 12. bölüm tek parça izle! Adım Farah son bölüm FULL izle…

Adım Farah 12. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Adım Farah’ın 12. bölümü 17 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Adım Farah’ın on birinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte FOX TV Adım Farah 12. bölüm izle dizi izle linki.

FOX TV’nin sevilen dizisi reytingleri alt üst etmeyi başardı. Kısa sürede adından söz ettiren Adım Farah‘ın hayran kitlesi kısa zamanda oldukça büyüdü. Adım  Farah’ın Fox’ta yayınlan 10.son bölümü yine nefes keserken hayranlarından tam not aldı. Adım Farah’ın final sahnesiyle  birlikte dizinin sevenlerini yeni bölüm heyecanı sardı. Adım Farah’ın yeni bölümünü merak eden hayranları 11.yeni bölüm tanıtımı araştırıyor. Peki Adım Farah 11.bölüm fragmanı yayınladı mı? Adım Farah 10.bölümüyle sezon finali mi yapacak?

ADIM FARAH 11. BÖLÜM ÖZETİ

Donörün ölmesi her şeyi değiştirmiştir. Farah bu ölümün basit bir kaza olmadığını hissetmektedir. Tahir de Farah’tan saklasa da yapanın ve azmettirenin peşindedir. Tahir’in gözü kara bir hareketi sonucu her şey alt üst olur. Tahir ve Farah’ın daha korunaklı AGA eve sığınmaları ise şart olur.

Mehmet ise kara kuzu ak kuzunun ne olduğunu araştırırken emniyet içerindeki bir sızıntıdan artık emindir. Nedir bu kara kuzu ak kuzu şebekesi? Kimler vardır arkasında? Amcasının donörü öldürttüğünü öğrenen Bade’nin bu bilgiyi Mehmet başkomisere söylemesi doğru bir hareket midir? Ve Farah ne olursa olsun artık Tahir’e duyduğu aşktan saklanabilecek midir?

Başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek gibi sevilen oyuncuların yer aldığı Adım Farah bu hafta yayınlanacak mı?

Ancak Farah’ın dünyası bir gecede alt üst olur. Temizliğe gittiği bir mekânda mafyanın işlediği bir cinayete şahit olur ve Tahir Lekesiz (Engin Akyürek) ile tanışır. Farah, canı pahasına olay yerini hiçbir iz bırakmadan temizler. Ancak cinayetin görgü tanığı olduğu için mafya öldürülmesini ister ve bu görev Tahir’e verilir.

Tahir, mafya liderinin yanında büyümüş, kimsesiz, yalnız bir adamdır. Ölen kişinin polis olduğu ortaya çıkınca Farah için işler daha da içinden çıkılmaz hale gelir. Bir yandan da polis Mehmet (Fırat Tanış) tarafından sıkıştırılmaktadır. Tahir ve Farah bu ölüm kalım çıkmazında önüne geçemedikleri duygularıyla da sınanacaklardır.

ADIM FARAH YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Fox TV ekranlarında beğeniyle izlenen Adım Farah dizisinin yeni bölümü 17 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00’da

ADIM FARAH 12.BÖLÜMÜYLE SEZON FİNALİ Mİ YAPACAK?

Fox TV ekranlarında yayınlanan kısa sürede beğenilen Adım Farah’ın orjinal dizisi The Cleanin Lady’nin orjinali 10. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Eğer Adım Farah senaryoya uygun kalırsa dizinin 12. bölümüyle sezon finali yapması bekleniyor. Dizinin orjinal 2.sezonu ise 8 bölümden oluşmamktadır.

ADIM FARAH OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

•  Demet Özdemir – Farah Erşadi
•  Engin Akyürek – Tahir Lekesiz
•  Fırat Tanış – Mehmet Koşaner
•  Ali Sürmeli – Orhan Koşaner
•  Senan Kara – Vera Akıncı
•  Lale Başar – Perihan Koşaner
•  Oktay Çubuk – Kaan Akıncı
•  Mustafa Avkıran – Ali Galip Akıncı
•  Derya Pınar Ak – Gönül Koşaner
•  Rastin Paknahad – Kerimşah

ADIM FARAH 12. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.