Adım Farah Rakiplerini Geride Bırakıyor!

30.03.2023
206
Adım Farah Rakiplerini Geride Bırakıyor!

Adım Farah rakiplerini geride bırakıyor!

 

Her hafta heyecanlı ve bir o kadar da şaşırtıcı gelişmelerle ekrana gelen diziler, reytinglerde olduğu kadar sosyal medyada da bir başka yarış içindeler!

Dizilerin izleyiciler tarafından sosyal medyada mesajlar, paylaşımlarla öne çıkması, aynı zamanda ileti sayıları oranında en popüler dizi ve programlar listesinde yer almalarını sağlıyor.

Hepsi birbirinden başarılı ve ünlü isimleri buluşturan son dönemin iddialı yapımları, aynı gün içinde yayınlanan rakipleriyle kıyasıya bir reyting mücadelesi veriyor. Sosyal medyada da ölçümleme şirketlerinin yaptığı araştırmalar sonrasında günlük ve haftalık tablolar ortaya konuluyor.

 

tuzak bolum1yka toplu2

Adba.Tv Açıkladı!

Adba.tv’nin 20-26 Mart tarihlerini kapsayan ‘En Popüler dizi/program’ kategorisinde, bir süredir ilk sırada yer alan Yalı Çapkını dizisi, yerini korumuş görünüyor! Tuzak dizisinin uzun zaman zirvede yer aldığı tabloda durum artık değişti! Yalı Çapkını’nın en yakın rakibi artık Adım Farah dizisi! Bu dizileri takip eden yapım ise Kızılcık Şerbeti.

adba dizi 20 26mart

İlk 10 tablosuna bir kaç hafta önce Aile dizisi girmişti. Bu kez Star TV’nin Yüz Yıllık Yalnızlık dizisi de listede. Ancak Aile’nin 9. sırada olduğu tabloda Yüz Yıllık Mucize dizisinin ilk bölümü ile 5. sırada yer alması da ayrıca dikkat çekici.

yuzyillikmucize afisfoto

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.