Aile Dizisi Bu Hafta Yok mu? Ailesi Dizisi Yeni Bölüm olacak mı?

08.04.2023
1.123
Aile Dizisi Bu Hafta Yok mu? Ailesi Dizisi Yeni Bölüm olacak mı?

Herkesin merakla beklediği Aile dizisi bu hafta olacak mı? Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerini aldığı ve reytingleri alt üst eden dizi bu hafta olacak mı?

 

Aile Dizisi

Aile Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Özgün senaryosunda Hakan Bonomo’nun imzasının yer aldığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, Ay Yapım imzalı ‘Aile’ dizisi başrollerinde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı tutkulu bir aşk hikayesinde bir araya getirdi. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı aşk ve aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alan dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da Devin karakterine hayat verdiği Aile dizisi, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor.

Aile Dizisi Bu Hafta Yok mu?

Aile dizisi her hafta Salı 20:00’da olduğu gibi bu haftada Salı günü 20:00’da sevenleriyle buluşacak.

Aile Dizisi 2. fragman yayınlandı!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.