Aile Dizisi Devin Kıyafetleri

07.04.2023
1.449
Aile Dizisi Devin Kıyafetleri

Bugün ki yazımız da size Aile dizisinde Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı ‘Devin’ karakterinin kıyafetlerini paylaşıyoruz.

Aile Dizisi Devin hangi marka kıyafetleri giyiyor?

Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Devin karakterinin giydiği kıyafetlere gelin bakalım. İşte Devin’in son bölümde giydiği kıyafetler ve markaları:

 

Uzun boyu ve fit görüntüsüyle birçok tarzı kusursuz bir şekilde yansıtan Serenay Sarıkaya ‘Devin’ karakteriyle muhteşem stilini gözler önüne seriyor. Mango markasına ait tulumunu, Academıa tasarımı montuyla kombin yapmayı tercih eden Devin, kombinini Massimo Dutti topuklu botuyla tamamlamış.

Soykanlar ailesinin evine ikinci kez gittiği sahnede spor stili epey beğenildi. PullBear tişörtü, Zara Jean ve Occleuas marka kabanıyla muhteşem görünüyor. Massimo Dutti’nin topuklu botunu bu kombininde de görüyoruz.

Jean ve yeleğin muhteşem uyumunun sergilendiği bu kombinde Mavi marka Jean ve Zara’ya ait yelek kullanılmış. Uzun siyah renk kabanının markası ise Occleus. Öte yandan yine Massimo Dutti’nin çok beğenilen botunu tercih etmiş.

Burada Les Benjamıns marka kazağını, Zara markasına ait Jean ile kombin yapan Devin’in ceketi ise Network.

 

Aile Dizisi 2 Sezon Devin kombin

Aile Dizisi 2 Sezon Devin kombin

Aile Dizisi Devin Giydiği Elbise

Aile Dizisi Devin Kombinleri

Aile Dizisi Devin Kıyafetleri

Aile Yeni Bölümününden Devin Kombini

Bu yazımız 11.10.2023 tarihinde güncellenmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.