Aile dizisi final mi? Aile dizisi ne zaman final yapacak?

23.01.2024
38
Aile dizisi final mi? Aile dizisi ne zaman final yapacak?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Aile dizisi yeni bölümleriyle adından söz ettiriyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı Aile dizisi son bölümüyle seyirciyi ekrana kilitledi. Final yapacağı yönünde haberlerle gündeme gelen dizinin ne zaman biteceği merak konusu oldu. Peki, Aile dizisi final mi? Aile dizisi ne zaman final yapacak? Detaylar haberimizde…

AİLE SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Devin’in hastaneden taburcu olmasıyla birlikte aile rahat bir nefes alırken Aslan ve Devin’i yeni bir sınav beklemektedir. Uğradığı saldırı yüzünden Devin’in hamilelik süreci ve doğumu, hem kendisi hem de bebeği için hayati risk taşımaktadır. Aslan, baba olmayı her şeyden çok istese de Devin’i kaybetme ihtimalini göze alamaz. Devin’in sağlığı için gebeliği sonlandırmaları gerektiğini düşünürken, Devin bu konuda kararsızdır.

Seher dünya gözüyle yapmak istediklerinin bir listesini çıkarır. Aslan ise babaannesinin isteklerini yerine getirmek için Devin’le birlikte harekete geçer. İkilinin, Seher’le birlikte geçirecekleri bir gece, aileleri için bir dönüm noktası olacaktır. Diğer taraftan Hülya ise İlyas’ın ölümünden sonra Kıymet’in kendileri için bir tehdit olabileceğini düşünür ve onu ziyaret eder. Ferman, söz verdiği gibi Aslan’ı öldürme planını kurmaya başlar. Bunun için önemli birinin kapısını çalacaktır: Arnavut Babür. Aslan’ın marinada işçilere verdiği veda yemeğini basan Babür, marinaya çökebilmek için Aslan ve Bedri’nin başına bela olacaktır.

Aile dizisi final mi? Aile dizisi ne zaman final yapacak?

Aile dizisi final mi? Aile dizisi ne zaman final yapacak?

AİLE DİZİSİ FİNAL Mİ?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı Show TV’nin iddialı dizisi Aile, 30. bölümle ekran macerasını noktalayacak.

Aile Televizyon Gündem Magazin Haberler

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ