Al Sancak 14. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali Yüzbaşı zorlu bir görev peşinde…

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı TRT 1’in bomba projesi Al Sancak dev prodüksiyonuyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Al Sancak’ın yeni bölüm fragmanında Nadia, Ali ve Elizabeth arasında kaldığı görülüyor. Peki Al Sancak 14. bölümünde neler olacak? İşte Al Sancak’ın 14. bölüm fragmanı…

10.05.2023
111
Al Sancak 14. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali Yüzbaşı zorlu bir görev peşinde…

al sancak 13 bolum fragmani yayinlandi pence timini bekleyen surpriz nedir 1683116364 3633

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı TRT 1’in bomba projesi Al Sancak dev prodüksiyonuyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Al Sancak’ın yeni bölüm fragmanında Nadia, Ali ve Elizabeth arasında kaldığı görülüyor. Peki Al Sancak 14. bölümünde neler olacak? İşte Al Sancak’ın 14. bölüm fragmanı…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1’in dev prodüksiyonlu projesi Al Sancak dizisi, heyecanı dorukta yaşatmaya devam ediyor. Özel harekât askerlerinin etkileyici hikayesinin anlatıldığı Al Sancak dizisinin senaryosunu Atilla Ergin yazarken yönetmen koltuğunda Can Emre oturuyor. Öte yandan başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın olduğu dizide kullanılan özel askeri araçlar ve teçhizatlar ise adeta göz dolduruyor.

Al Sancak 14. bölümüyle 11 Mayıs Perşembe saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

B1U50 1674718956 8215

Al Sancak dizisi fragman

AL SANCAK DİZİSİ 14. BÖLÜM FRAGMANI

UnUny 1674718760 3257

Al Sancak dizisi dev prodüksiyonuyla dikkat çekti

AL SANCAK 14. BÖLÜM ÖZETİ?

Ali Yüzbaşı’nın hamlesi dengeleri alt üst ediyor.

Ali Yüzbaşı, Ahtapot’a karşı beklenmedik, yeni bir hamlede bulunur. Düşmana yaptığı teklif, dengeleri yerinden oynatacak türdendir. Operasyonun odağındaki kolyeden çıkan mikrofilmi teslim etmek karşılığında terör örgütünün elinde esir bulunan istihbarat personeli Emre’yi talep eder. Fakat Emre’yi örgütün elinden almak hiç de kolay olmayacaktır. Ali ve Nadia, Boran’ın da mecburen katılacağı operasyon sonucunda Emre’yi esaretten kurtarabilecek midir?

Ali Yüzbaşı, içinde bulunduğu cendereden kurtulabilecek mi?

Elizabeth ve Boran, soğuk savaş döneminden kalma nükleer silahların gömüldüğü konum bilgilerini içeren mikrofilmi ele geçirdikten sonra Ali Yüzbaşı’yı öldürmeyi planlar. Ali Yüzbaşı, kendisine kurulan tuzağı fark edebilecek midir?

Elizabeth, gerçekten Nadia’nın annesi mi?

Çelebi, Sacit’in emriyle Gülseren’in gerçekten ölüp ölmediğini araştıracaktır. Sacit, Elizabeth’in gizeminin bu araştırmanın sonucunda çözüleceğine inanır. Elizabeth, iddia ettiği gibi Nadia’nın annesi Gülseren Turnalı mıdır?

Nadia, Ali ve Elizabeth arasında kalıyor!

Nadia süreç içinde Ali’nin değişen tavrını anlamaya çalışır. Ali, Elizabeth’i yakalamak üzere Sacit Komutan’dan açık emir alır. Nadia, annesini doğru yola çevirebilmek için Ali’den zaman ister. Bu rica kabul görmeyince ipler gerilir. Nadia, Ali ile Elizabeth arasında kalır. Baş gösteren anlaşmazlık neticesinde karşı karşıya gelen Ali ve Nadia, bu büyük krizi ilişkileri zarar görmeden atlatabilecek midir?

TÜRK DİZİ TARİHİNİN EN BÜYÜK PRODÜKSİYONLARINDAN BİRİ ‘AL SANCAK’

Etkileyici hikayesi ile son günlerde sıkça adından söz ettiren ‘Al Sancak’ dizisinde şu ana kadar savaş kruvazörü, Preveze Serisi 18 Mart Denizaltısı, Skorsky helikopter, CH-47 Chinook helikopter, Özel Kuvvetler Casa Uçağı, Atak deniz botları ve Zodiac botları kullanılırken aynı zamanda envanterdeki bazı özel silahlar ve askeri teknolojik teçhizatlar da yer alıyor.

VaUrg 1674718788 6871

Al Sancak 2. bölüm fragmanı

Milli Teknoloji hamlesini gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), yeni döneme uygun çok daha etkin güvenlik stratejileri üretirken “Al Sancak” dizisi envanterdeki bazı yerli ve milli özel teknolojileri de izleyicileri ile buluşturuyor.

OmXz9 1674718765 1321

Al Sancak 2. bölüm fragmanı

Şimdiye kadar çekilmiş tüm projelerden daha gerçekçi ve etkileyici prodüksiyona sahip olan dizinin ilerleyen bölümlerinde hangi özel askeri araçlar ve teçhizatların kullanılacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

VCz2Y 1674718769 8494

Al Sancak 2. bölüm fragmanı

“OYUNCULAR HZIRLIK SÜRECİNDE 3 AY EĞİTİM ALDILAR”

Dizinin hazırlık sürecinde emekli Sat Komandosu Bülent Kuru’dan yaklaşık 3 ay süren özel bir eğitim aldıkları öğrenilen oyuncuların, özel askeri teçhizatın kullanımından askeri standartlarda operasyonların nasıl yapılması gerektiğine kadar birçok konuda ağır antrenmanlardan geçtiği belirtildi. Eğitimlerde; operasyonlarda ekip olmanın ve takım ruhunun önemi ön plana çıkarken oyuncular hayatları boyunca unutamayacakları bir eğitim olduğunu vurguladı.

aOznP 1674718773 7252

Al Sancak 2. bölüm fragmanı

AL SANCAK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dünyada başlayan kaos çağı, tüm ülkelerin güvenlik politikalarını gözden geçirmesine neden olur. Enerji havzalarının terör örgütlerinin kontrolüne bırakılmasıyla sınır güvenliğinin sınırın çok ötesinde başladığı yeni bir döneme girilir. Kahraman Mehmetçiğimizin Hikayesi Dünyada başlayan kaos çağı, tüm ülkelerin güvenlik politikalarını gözden geçirmesine neden olur. Enerji havzalarının terör örgütlerinin kontrolüne bırakılmasıyla sınır güvenliğinin sınırın çok ötesinde başladığı yeni bir döneme girilir.

NdesX 1674718777 5287

Al Sancak dizisinin konusu ne

AL SANCAK DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolü paylaştığı yapımda, İdris Nebi Taşkan, Aybars Düzey, Emre Dinler, Cem Kurtoğlu, Ahmet Yenilmez, Ahmet Olgun Sünear, Melih Özdoğan, Tezhan Tezcan, Ömer Faruk Aran, Murat İnce, Fatih Gühan, Çağlar Sayın ve Ayşen Sezerel rol alıyor.

pDE3h 1674718781 9199

Al Sancak dizinin oyuncu kadrosu

diXtL 1674718796 1705

Al Sancak dizisi

HSDwX 1674718803 6925

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.