Aldatmak 30. Bölüm İzle: Aldatmak Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV ekranlarında büyük ilgiyle takip edilen, başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Aldatmak, dün akşam 29. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Her hafta ayrı bir heyecana sahne olan dizi …

12.05.2023
1.295
Aldatmak 30. Bölüm İzle: Aldatmak Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV ekranlarında büyük ilgiyle takip edilen, başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Aldatmak, dün akşam 29. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Her hafta ayrı bir heyecana sahne olan dizi, bu hafta da izleyenlerini ekran başına kilitledi.  Aldatmak’ın son bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için; Aldatmak 30. bölüm izleme ekranı.

Perşembe akşamları ATV ekranlarında yer alan Aldatmak’ın 30. bölümü heyecan doluydu.

Aldatmak’ın son bölümünde; Tarık’ın mahkeme sırasında aldığı karar herkeste büyük bir şaşkınlık yaratır. Kimse bu duruma anlam veremezken Güzide ve Oltan, bu durumu çözer.

Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla birlikte Ozan’ın Zeliş ile arası çıkmaza girer. İkisi de ailelerinden dolayı beraber olamayacaklarının farkındadır.

Geri dönüşü olmayan bir yola adım atan Oylum, endişesinin de mutluluğunu da daha fazla saklayamaz.

Tolga ve Selin birlikteliğine şahit olurken aynı zamanda kendisinin bile inanmadığı aşka ailesini de ikna etmek zorunda kalır.

Güzide, tüm yaşananlara rağmen etrafındakilere güvense de kötü sürprizler onu bekler. Fakat tüm olacaklara hazırlıklıdır.

Aldatmak 30. bölüm izle

ALDATMAK SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.