Aslı Hünel İle Gelin Evi 26 Eylül Salı Show TV 1131. Bölüm İzle.. – Muhabir

26.09.2023
251
Aslı Hünel İle Gelin Evi 26 Eylül Salı Show TV 1131. Bölüm İzle.. – Muhabir

Türk sanat müziğinin takip edilen ve sevilen ismi Aslı Hünel ’in sunumuyla  Show TV ekranlarında yayınlanan Aslı Hünel İle Gelin Evi hafta içi her gün 12.15’de gelinlerin yarıştığı anlar ile izleyenlerin merakını topluyor. Aslı Hünel İle Gelin Evi’nde bugün 26 Eylül’de ne yaşanacak? Son Bölümde neler yaşandı? Bugün yarışan gelin kaç puan alacak? Bu hafta final günü yarışmada 12 çeyrek Altın’ı kim kazanacak? Aslı Hünel İle Gelin Evi’nde bugün neler yaşanacak? Aslı Hünel İle Gelin Evi 26 Eylül Salı Show TV 1131. Bölüm İzle..

Aslı Hünel İle Gelin Evi 26 Eylül Salı Show TV 1131. Bölüm İzle..

Aslı Hünel İle Gelin Evi 1131. Bölüm Fragmanı İzle..

Aslı Hünel ’in eğlenceli sunumuyla Çeyizlerin, lezzetli hazırlanmış sofraların, sunumların, evlilik tekliflerinin, düğünlerin ve birçok eğlenceli anların yaşandığı merakla beklenen programda her gün birbirinin evlerine misafir olacak 5 yeni gelin bir hafta yarışıyor ve final günü 12 Çeyrek Altın’ı kazanmak için mücadele ediyorlar ve aynı zamanda keyifli anlar yaşıyorlar.

Aslı Hünel İle Gelin Evi 1130. Bölüm Son Bölüm İzle..

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 12 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Aslı Hünel İle Gelin Evi 26 Eylül Salı Show TV 1131. Bölüm İzle..

YAZAR BİLGİSİ