Ateş Kuşları 19. BÖLÜM İZLE – Ateş Kuşları son bölüm izle – atv Ateş Kuşları izle

09.06.2023
514
Ateş Kuşları 19. BÖLÜM İZLE – Ateş Kuşları son bölüm izle – atv Ateş Kuşları izle

Başrollerinde İlayda Alişan, Görkem Sevindik, Hande Soral ve Burak Tozkoparan’ın yer aldığı atv ekranlarının yeni dizisi Ateş Kuşları, son bölümüyle 9 Haziran Cuma günü ekrana gelecek. Oyuncu kadrosuyla olduğu kadar dramatik konusuyla da tüm dikkatleri üzerinde toplayan Ateş Kuşları hakkında arama motorlarında Ateş Kuşları 19. bölüm full izle – Ateş Kuşları son bölüm izle – atv Ateş Kuşları izle full HD sorgulamaları yapıyor. İşte Ateş Kuşları 19. bölüm detayları.

Duygu yüklü ve farklı hikayesiyle dikkat çeken ve atv ekranlarından izleyiciyle buluşan Ateş Kuşları dizisi, 19. bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin 9 Haziran Cuma günü yayınlanacak 19. bölümünde neler yaşandığı merak ediliyor. İşte Ateş Kuşları 19. bölüm bilgileri…
Ateş Kuşları 19. BÖLÜM İzle

Ateş Kuşları dizisi tüm bölümleri için tıklayın

ATEŞ KUŞLARI 19. BÖLÜM KONUSU

 

MENDERES CİNAYETİ KİMİN ÜZERİNE KALACAK?

Naz, Menderes’in katilinin Ateş Kuşları olduğuna emindir. Büyük aşkı Menderes’i kaybetmenin öfkesiyle Gülayşe’ye saldırır. Bu Barbar’ı deliye çevirir.

Sare, Menderes’in cinayetiyle ilgili sorgulamak üzere Ali ile Zıpkın’ı gözaltına alır. Mercan tutmayan bacaklarıyla mola yerinde tek başına kalır. Şimdi Mercan bir yerde Gülayşe bir yerde çaresizlerdir. Ali ile Zıpkın’ın tutuklanmasını ve Mercan’ın sakat haliyle yalnız kalmasını engelleyemeyen Barbar, Gülayşe’yi kaçırmaya karar verir.

Mercan’ın ameliyatı konusu, iki tarafın da inadıyla iyice çözümsüzleşir. Nizam Eyüboğlu ameliyat karşılığında Gülayşe’yi isterken, Mercan Gülayşe’yi vermemek için bacaklarından vazgeçer.

Sare, Ali ile Zıpkın’ı özellikle Çatal’la aynı nezarete atar ve onları dinler. Ali, Çatal’ın niye mahkemede Menderes’i koruduğunu sorgular ve Çatal’ın Barbar’ı korumak için bunu yaptığını öğrenir. Çatal gibi bir adamın Barbar’ı niye koruduğunu anlayamamak Ali’yi delirtir ve Çatal’ın yakasına yapışır. Sonunda Çatal itiraf etmek zorunda kalır, büyük sır ortaya çıkar: Barbar Çatal’ın oğludur! Hem Zıpkın hem Ali hem Sare şok olmuşlardır, peki bu gerçeği Barbar’a söyleyecekler midir?

Mercan Barbar’ı Gülayşe ile ilgili niyeti konusunda sorgularken Barbar’ın baba acısını öğrenir. Ama öğrendiği çok sürpriz bir şey daha vardır, Barbar Gülayşe’ye evlilik teklif etmeye hazırlanmaktadır!

Ancak Menderes’in ölümü Ateş Kuşlarını köşeye sıkıştırır. Sare’ye gelen bir kayıtta Zıpkın, cinayet mahallinde görünmektedir. Peki Menderes’i gerçekten Zıpkın mı vurdu?

ATEŞ KUŞLARI’NIN KARA’SI GERİ Mİ DÖNDÜ?

Yoksa Kara’nın hayaleti Ateş kuşlarının üzerinde mi dolanıyor? Kara geri mi döndü?

Geçmişte ise Zıpkın ve Kara’nın birbirini bırakmamak için sözler verir. Ama karşılarına çıkacak kadın ile birlikte Köksüzleri bu defa çok büyük bir tehlike beklemektedir.

 

Ateş Kuşları dizisi 19. bölüm izlemek için tıklayın

Ateş Kuşları dizisi tüm bölümleri için tıklayın

 

 

ATEŞ KUŞLARI OYUNCULARI

İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali), Nizam Namidar (Nizam), Serkan Ercan (Menderes), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Gonca Cilasun (Hacer), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Sedef Akalın (Şirin), Lilya İrem Salman (Hüma), Hilal Uysun (Nermin), Umut İnan (Çocuk Ali), Almira Albay (Çocuk Mercan), Fuat Fatih Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), Umut Ege Baştemur (Çocuk Kara), Ozan Ağaç (Zümrüt), Kaan Sevi (Cemal), Çınar Yükçeker (Yakup), Yeşim Dalgıçer (Gazeteci), Gökay Müftüoğlu (Kameraman), Onat Bulut (Halis), Görkem Doğan (Pamir), Serkan Acay (Necdet), Orkan Sancarbarlas (Yaman), Metin Yıldırım (Nizam Şoför), Erkan Baylav (Polis), Burakcan Aras (Furkan)

 

 

Ateş Kuşları dizisi 19. bölüm izlemek için tıklayın

Ateş Kuşları dizisi tüm bölümleri için tıklayın

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.