Ateş Kuşları 20.bölüm fragmanında sular durulmuyor! Rekortmen dizide şaşırtıcı gelişme

Nefeslerin tutularak takip edildiği Ateş Kuşları dizisinin yeni bölüm fragmanı heyecan yüklü anlara sahne oldu. Yayınlandığı ilk günden beri yoğun ilgi gören Ateş Kuşları 20.bölüm fragmanında seyirciyi sürpriz gelişmeler bekliyor.

15.06.2023
764
Ateş Kuşları 20.bölüm fragmanında sular durulmuyor! Rekortmen dizide şaşırtıcı gelişme

Ateş Kuşları 20.bölüm fragmanı izleyici kitlesi tarafından yakın mercek altına alınmıştı. ATV’nin rekortmen projesi Ateş Kuşları’nın son bölümünde yaşanan gelişmeler sonrası yeni bölüm fragmanı paylaşıldı. Yeni bölümde heyecanın ardı arkasının kesilmediği sahnelere yer verildi.

Ateş Kuşları 20.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Son bölümün hemen arkasından dizi severler tarafından dört gözle beklenen Ateş Kuşları 20.bölüm fragmanı yayına girdi. Bülent İşbilen’in yönettiği, Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz’ın yazdığı Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanında büyük bomba patladı.

Ateş Kuşları Son Bölümde Neler Yaşandı?

Naz, Menderes’in katilinin Ateş Kuşları olduğuna emindir. Büyük aşkı Menderes’i kaybetmenin öfkesiyle Gülayşe’ye saldırır. Bu Barbar’ı deliye çevirir. Sare, Menderes’in cinayetiyle ilgili sorgulamak üzere Ali ile Zıpkın’ı gözaltına alır. Mercan tutmayan bacaklarıyla mola yerinde tek başına kalır. Şimdi Mercan bir yerde Gülayşe bir yerde çaresizlerdir. Ali ile Zıpkın’ın tutuklanmasını ve Mercan’ın sakat haliyle yalnız kalmasını engelleyemeyen Barbar, Gülayşe’yi kaçırmaya karar verir.

Mercan’ın ameliyatı konusu, iki tarafın da inadıyla iyice çözümsüzleşir. Nizam Eyüboğlu ameliyat karşılığında Gülayşe’yi isterken, Mercan Gülayşe’yi vermemek için bacaklarından vazgeçer. Sare, Ali ile Zıpkın’ı özellikle Çatal’la aynı nezarete atar ve onları dinler. Ali, Çatal’ın niye mahkemede Menderes’i koruduğunu sorgular ve Çatal’ın Barbar’ı korumak için bunu yaptığını öğrenir.

Çatal gibi bir adamın Barbar’ı niye koruduğunu anlayamamak Ali’yi delirtir ve Çatal’ın yakasına yapışır. Sonunda Çatal itiraf etmek zorunda kalır, büyük sır ortaya çıkar: Barbar Çatal’ın oğludur! Hem Zıpkın hem Ali hem Sare şok olmuşlardır, peki bu gerçeği Barbar’a söyleyecekler midir?

Mercan Barbar’ı Gülayşe ile ilgili niyeti konusunda sorgularken Barbar’ın baba acısını öğrenir. Ama öğrendiği çok sürpriz bir şey daha vardır, Barbar Gülayşe’ye evlilik teklif etmeye hazırlanmaktadır! Ancak Menderes’in ölümü Ateş Kuşlarını köşeye sıkıştırır. Sare’ye gelen bir kayıtta Zıpkın, cinayet mahallinde görünmektedir. Geçmişte ise Zıpkın ve Kara’nın birbirini bırakmamak için sözler verir. Ama karşılarına çıkacak kadın ile birlikte Köksüzleri bu defa çok büyük bir tehlike beklemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.