Ateş Kuşları 25. Bölüm 29 Eylül Cuma ATV Yeni Bölüm İzle.. – Muhabir

29.09.2023
86
Ateş Kuşları 25. Bölüm 29 Eylül Cuma ATV Yeni Bölüm İzle.. – Muhabir

ATV’nin yeni dizisi Ateş Kuşları her hafta  Cuma günleri 20.00’da izleyenleri ile buluşmaya başladı. Dizide, Ateş Kuşları; çocukların zorluklara, acılara ve her şeye rağmen kadere karşı koyma hikayelerini ele alacak. Ateş Kuşları Her Cuma 20.00’da Yeni Bölümü ile ATV ekranlarında yayınlanacaktır. Ateş Kuşları Dizisinin Oyuncuları Kimdir? Ateş Kuşları Dizisinin Konusu Nedir? Merakla beklenen Ateş Kuşları Bugün 29 Eylül Yeni Bölümde neler olacak? Ateş Kuşları 25. Bölüm 29 Eylül Cuma ATV Yeni Bölüm İzle..

Ateş Kuşları 25. Bölüm 29 Eylül Cuma ATV Yeni Bölüm İzle..

Ateş Kuşları 25. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

Ateş Kuşları 24. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

Ateş Kuşları Oyuncuları Kim?

Ateş Kuşları Dizisinde İlayda Alişan, Görkem Sevindik, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Serkan Ercan, Nizam Namidar, Ahmet Saraçoğlu, Gonca Cilasun, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Onat Bulut, Lilya İrem Salman, Sedef Akalın, Hilal Uysun, Ozan Ağaç, Boncuk Yılmaz , Yeşim Dalgıçer, Kaan Sevi, Çınar Yükçeker, Almira Abay, Fatih Fuat Odabaşı, Berke Obuz, Görkem Doğan, Umut Ege Baştemur, Umut İnan gibi birçok başarılı oyuncu yer almaktadır.

Ateş Kuşları Dizisi Konusu Nedir?

Sokak çocuklarının çoğu yirmi yaşını görmez. Görenlerin de yaşadığı söylenemez. Uyuşturucu, şiddet, cinsel taciz, açlık… Sokak çocuklarının kaderi, ya mapus ya mezardır. Bu çocuklardan beş tanesi, bu kadere karşı koymayı başarır. Kendilerine “Köksüzler” diyen; en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, biri kız, biri otistik, beş sokak çocuğunun, çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla başlayan ve “Köksüzler”den “Ateş Kuşları”na dönüşmelerini anlatan Ateş Kuşları; çocukların zorluklara, acılara ve her şeye rağmen kadere karşı koyma hikayelerini ele alacak.

Ateş Kuşları 25. Bölüm 29 Eylül Cuma ATV Yeni Bölüm İzle..

YAZAR BİLGİSİ