📺 ATEŞ KUŞLARI 27 BÖLÜM İZLE – ATV Ateş Kuşları TEK PARÇA FULL HD İZLE | Ateş Kuşları yeni bölüm full izle

14.10.2023
227
📺 ATEŞ KUŞLARI 27 BÖLÜM İZLE – ATV Ateş Kuşları TEK PARÇA FULL HD İZLE | Ateş Kuşları yeni bölüm full izle

ATEŞ KUŞLARI | Duygu yüklü ve farklı hikayesiyle dikkat çeken ve atv ekranlarından izleyiciyle buluşan Ateş Kuşları dizisi, 27. bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni sezonunda 27. bölüm 13 Ekim Cuma günü yayınlanacak. Diziseverler, 27. bölümde neler yaşandığını merak ediyor. İşte Ateş Kuşları 27. bölüm bilgileri…


Ateş Kuşları dizisi 27. bölüm izlemek için tıklayın


Ateş Kuşları dizisi tüm bölümleri için tıklayınATEŞ KUŞLARI 27. BÖLÜM KONUSU


“Ben hak etmediğimi sevdim”


Kara hayata tutunabilecek mi?


Ölmek için yaşamış birinin elinden ölümü çekip alırsanız ne olur? Kara, yaşaması için ona bir sebep vermek isteyen Gülayşe’nin uzattığı eli, tutacak mı?


Altı köksüz yeniden bir arada


Kara, Köksüzler’in yüreğinde bıraktığı yarası hala kanasa da, şimdi içinde Ali’den bir parça taşır. Ve sonunda ondan aldıkları canı zorla geri veren kardeşleriyle yüzleşir. Bu hesaplaşma geleceğe dair umut verir ancak 23 yıllık yaranın izinin geçmesi ne kadar sürer?


Bir yanında Hüma, öbür yanında savcı Sare


Zıpkın’ın, Sare’ye sarılmaları ama bir yandan da Hüma’nın peşinden koşması soru işaretleri yaratır. Zıpkın bir an önce kararını vermelidir çünkü sevgiye ihanet sokak çocuğu raconuna aykırıdır!


”Ben hak etmediğimi seviyorum!”


Gülayşe’nin bir başkasıyla nikahlı görmek Barbar’ı gerçeklerle yüzleştirir. Bu durum sabrını zorlarken bir türlü söz geçiremediği kalbini de alır, Nizam amcasıyla dertleşmeye gider. Ancak Gülayşe’nin Çatal ile hesaplaşmasına engel olmasıyla Barbar’ın sabır taşı çatlar. Delirmiş bir Barbar neler yapabilir?


Ateş Kuşları dizisi 27. bölüm izlemek için tıklayın


Ateş Kuşları dizisi tüm bölümleri için tıklayınATEŞ KUŞLARI OYUNCULARI


İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali), Nizam Namidar (Nizam), Serkan Ercan (Menderes), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Gonca Cilasun (Hacer), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Sedef Akalın (Şirin), Lilya İrem Salman (Hüma), Hilal Uysun (Nermin), Umut İnan (Çocuk Ali), Almira Albay (Çocuk Mercan), Fuat Fatih Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), Umut Ege Baştemur (Çocuk Kara), Ozan Ağaç (Zümrüt), Kaan Sevi (Cemal), Çınar Yükçeker (Yakup), Yeşim Dalgıçer (Gazeteci), Gökay Müftüoğlu (Kameraman), Onat Bulut (Halis), Görkem Doğan (Pamir), Serkan Acay (Necdet), Orkan Sancarbarlas (Yaman), Metin Yıldırım (Nizam Şoför), Erkan Baylav (Polis), Burakcan Aras (Furkan)YAZAR BİLGİSİ