ATEŞ KUŞLARI 29 BÖLÜM FRAGMAN İZLE – Ateş Kuşları 29 bölümde neler olacak? | atv canlı izle

20.10.2023
39
ATEŞ KUŞLARI 29 BÖLÜM FRAGMAN İZLE – Ateş Kuşları 29 bölümde neler olacak? | atv canlı izle

ATEŞ KUŞLARI dizisi tüm bölümleri için tıklayın


ATEŞ KUŞLARI 29. bölüm fragmanı izle


atv ekranlarından izleyiciyle buluşan Ateş Kuşları dizisi, 29. bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin ekranlara gelecek olan 29. bölümünde neler yaşandığı merak ediliyor. İşte Ateş Kuşları 29. bölüm bilgileri…


ATEŞ KUŞLARI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


“Ben hak etmediğimi sevdim”


Kara hayata tutunabilecek mi?


Ölmek için yaşamış birinin elinden ölümü çekip alırsanız ne olur? Kara, yaşaması için ona bir sebep vermek isteyen Gülayşe’nin uzattığı eli, tutacak mı?


Altı köksüz yeniden bir arada


Kara, Köksüzler’in yüreğinde bıraktığı yarası hala kanasa da, şimdi içinde Ali’den bir parça taşır. Ve sonunda ondan aldıkları canı zorla geri veren kardeşleriyle yüzleşir. Bu hesaplaşma geleceğe dair umut verir ancak 23 yıllık yaranın izinin geçmesi ne kadar sürer?


Bir yanında Hüma, öbür yanında savcı Sare


Zıpkın’ın, Sare’ye sarılmaları ama bir yandan da Hüma’nın peşinden koşması soru işaretleri yaratır. Zıpkın bir an önce kararını vermelidir çünkü sevgiye ihanet sokak çocuğu raconuna aykırıdır!


”Ben hak etmediğimi seviyorum!”


Gülayşe’nin bir başkasıyla nikahlı görmek Barbar’ı gerçeklerle yüzleştirir. Bu durum sabrını zorlarken bir türlü söz geçiremediği kalbini de alır, Nizam amcasıyla dertleşmeye gider. Ancak Gülayşe’nin Çatal ile hesaplaşmasına engel olmasıyla Barbar’ın sabır taşı çatlar. Delirmiş bir Barbar neler yapabilir?YAZAR BİLGİSİ