Bambaşka Biri Dizisi Konusu, Oyuncuları, Uyarlama Mı , Nerede Çekiliyor? 2023

Bambaşka Biri Dizisi Konusu, Oyuncuları, Uyarlama Mı , Nerede Çekiliyor? 2023

Ekranların yeni başlayacak olan dizisi Bambaşka Biri’nin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki, Bambaşka Biri dizisi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Bambaşka Biri dizisi uyarlama mı?

Ormanda vahşice işlenen Hamdi Atılbay cinayeti, karışık geçmişini arkada bırakarak artık yeni düzenini kurmak isteyen genç savcı Leyla (Hande Erçel) ile düzenli ve şöhret dolu bir hayata sahip olan hırslı gazeteci Kenan’ın(Burak Deniz) yollarını kesiştirir. Ne var ki bu cinayet, sadece onların aşklarının değil aynı zamanda hayatlarıyla ilgili bildikleri doğruların yıkılacağının da habercisidir.

BAMBAŞKA BİRİ DİZİSİ KONUSU NEDİR

Birbirinden hırslı bu iki karakter, çıkar çatışmaları arasında birbirlerini umutsuzca isteyecekleri bir girdaba düştüklerinden habersizdir. Kenan, güzel ve kararlı savcıdan ilk görüşte etkilenir. Ancak Leyla, habercilik hırsı içerisinde bildiklerini kendisine saklayan Kenan’a şüpheci yaklaşır. Onda adını koyamadığı bir tekinsizlik hisseden Leyla, Kenan’ın gözlerinin arkasındaki yabancıyla tanıştığında birçok şey anlam kazanacaktır.

Ülkeyi karıştıran cinayet ile ilgili Kenan’ı çeken tek şey olayın haber değeri değildir. Kendisini sürekli bu vesileyle tanıştığı savcıdan uzak kalamaz halde bulan Kenan, Leyla’ya daha da yakın olmak için çabalar. Aynı şeyleri Leyla da hissetmiştir, ancak Kenan’ın babasının başsavcı Turan olması da dahil pek çok sebep, onu Kenan’dan uzak durmaya zorlar. Ama Leyla da yavaş yavaş herkesin hayran olduğu adama çekilmekten kendini alıkoyamaz.

Burak Deniz (Kenan Öztürk / Doğan Kaya)

Hande Erçel (Leyla Gediz)

Cem Davran (Turan Öztürk)

Menderes Samancılar (İdris)

Ferit Aktuğ (Murat)

Begüm Akkaya (Yasemin)

Berrin Arısoy (Nevin Öztürk)

Muttalip Müjdeci (Ekrem Gediz)

Gülçin Hatıhan (Şahinde Gediz)

Uğur Uzunel (Tahir Gediz)

Polen Emre (Nuray Gediz)

Aslı Orcan (Nükhet Arslan)

Bambaşka Biri ilk bölümüyle 11 Eylül Pazartesi 2023 ‘te Fox TV ekranlarında olacak.

Bambaşka Biri dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Bambaşka Biri dizisinde renkli görüntüler oluştu.

Şuan için dizi uyarlama mı değil mi demek münkün değil.

BAMBAŞKA BİRİ 11 Eylül’den itibaren her Pazertesi FOX’ta

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.