Beef dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? Netflix Beef dizisi yeni sezon çıkacak mı?

ABD merkezli milyonlarca abonesi olan online dizi ve film platformu Netflix’in yeni dizisi Beef izleyenlerden tam not almayı başardı. Bazı dizi eleştirmenleri tarafından Squid Game’den sonra en iyi dizi olarak gösterilen Beef dizisinin 1. sezonunu bir oturuşta bitiren dizi tutkunları heyecanla 2. sezonu bekliyor. Peki Beef dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? Netflix Beef dizisi yeni sezon çıkacak mı?

16.04.2023
1.251
Beef dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? Netflix Beef dizisi yeni sezon çıkacak mı?

Ülkemizde milyonlarca abonesi bulunan Netflix 6 Nisan’da yeni dizisini izleyicilerin beğenisine sundu. Kısa sürede platformun en çok izlenen yapımları arasında yer almayı başaran dizi Rotten Tomatoes’ta müktemmele yakın bir puan alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başrollerinde Steven Yeun ve Ali Wong’un yer aldığı dizi eleştirmenler tarafından Netflix’te yayınlanan en iyi diziler arasında gösteriliyor. “Squid Game’den sonra Netflix’in en iyi yapımı olarak lanse edilen dizinin 2. sezonu heyecanla beklenyor.

Beef dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak?

A24 yapımcılığında hayata geçirilen Netflix dizisi toplamda 10 bölümden oluşuyor. Dizinin 1. sezonunu tamamlayanlar 2. sezon çıkış tarihini araştırmaya başladı. Yapımcılardan ve yayıncı kuruluştan Beef 2. sezona dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Beef dizisinin 2. sezon onayı alınması halinde dizinin en erken 2024 ortalarında gösterime girmesi beklenebilir.

Netflix Beef dizisi yeni sezon çıkacak mı?

6 Nisan 2023 tarihinde Netflix’te yayınlanan Beef dizisinin yeni sezonuna dair henüz taraflardan resmi bir açıklama ve duyuru gelmedi. Dizi henüz daha yeni gösterime girdi ve izleyicilerin dizi hakkında ki geri dönüşleri beklenecek.

Beef dizisi konusu nedir?

Beef dizisi Amerikan komedi drama mini dizisidir. Beef, Lee Sung Jin tarafından Netflix için yaratılan bir Amerikan komedi drama mini dizisidir. Başarısızlığa uğramış müteahhit Danny Cho ile kendini yoktan var eden ve rüya gibi bir hayatı olan Amy Lau trafikte kavga etmesi üzerine birbirlerine karşı giderek artan düşmanlıkları yüzünden hayatlarının ve ilişkilerinin nasıl etkilendiğini anlatır.

Beef oyuncuları kimler?

Steven Yeun :Danny Cho
Ali Wong :Amy Lau
Joseph Lee :George Nakai
Young Mazino :Young Mazino
David Choe :Isaac Cho,
Patti Yasutake :Fumi Nakai

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.