Ben Bu Cihana Sığmazam 31. BÖLÜM İZLE – Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm izle – atv Ben Bu Cihana Sığmazam izle

16.05.2023
1.309
Ben Bu Cihana Sığmazam 31. BÖLÜM İZLE – Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm izle – atv Ben Bu Cihana Sığmazam izle

atv ekranlarından yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam, 31. bölümüyle izleyicileriyle buluşacak. Merakla beklenen 31. bölüm için arama motorlarında araştırma yapanlar, Ben Bu Cihana Sığmazam 31. bölüm full izle, Ben Bu Cihana Sığmazam izle, Ben Bu Cihana Sığmazam 31. bölüm izle sorgularını yapıyor. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam 16 Mayıs Salı günü yayınlanacak 31. bölümünde neler yaşanacak? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 31. bölümüyle ilgili tüm bilgilere haberimizde ulaşabilirsiniz.

atv ekranlarının sevilen dizilerinden Ben Bu Cihana Sığmazam, 16 Mayıs Salı günü yeni maceralarla izleyicinin karşısına çıkacak. Heyecanla beklenen 31. bölümünde neler yaşanacağını merak ediliyor. İşte Ben Bu Cihana Sığmazam 31. bölüm bilgileri…Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 31. bölüm izlemek için tıklayınBen Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayın

 

Ben Bu Cihana Sığmazam 31. BÖLÜM İZLE - Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm izle - atv Ben Bu Cihana Sığmazam izle

 

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 31. BÖLÜM KONUSU

Firuze ve Leyla, Tatavlalı’nın elinde rehinken Firuze’nin doğum sancıları başlar. Leyla, Firuze acı içinde kıvranırken ona karşı kayıtsız kalamaz ve bebeği doğurmasına yardım eder.

Firuze, bebeğin doğumuyla Cezayir’le birlikte yaşama umuduna kapılır ve bunu Cezayir’e teklif eder.

Zor zamanların ardında, kaosun içinde Cezayir yeni doğan oğluna kavuşmanın sevincini yaşarken Kayıkçı, verdiği emirle Cezayir’in ailesinde çok değer verdiği birinin canını alır.

Tatavlalı, Kayıkçı’yı Cezayir’e karşı kışkırtmak ve aradan sıyrılmak için elinden geleni yapar. Başarılı olamayınca kimseye hedef olmamak için farklı planlarını devreye sokar ve yanına sağlam bir destek kuvvet çağırır.

Azra’nın Kayıkçı’ya çalıştığına dair şüpheleri Cezayir’i düşündürür. Cezayir gerçeği öğrenmek için harekete geçer ve Azra’yı köşeye sıkıştırır.

Firuze’nin doğumunda Leyla nasıl bir rol üstlenecek? Firuze’nin birlikte yaşama teklifine Cezayir’in cevabı ne olacak? Cezayir’in ailesinde kim öldürülecek? Tatavlalı’nın planları nedir ve yanına kimi çağıracak? Cezayir, Azra’dan gerçeği öğrenebilecek mi?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 31. bölüm izlemek için tıklayın

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayın

OyuncularOktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

 

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 31. bölüm izlemek için tıklayın

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayın

ATV’nin dram ve aksiyonu bir arada sevenler için mükemmel bir seçenek olan dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam, dün akşam 30. bölümüyle ekranlara geldi. Güzel Adamlar Medya imzası ile ekranlara taşınan dizide Cezayir ve ekibinin düşmanlara karşı savaşı ve ailesini koruma çabası gözler önüne seriliyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Ben Bu Cihana Sığmazam son bölümde; Cezayir, Kayıkçı ile girdiği sert çatışmanın ardından uçurumdan aşağı yuvarlanır. Kurban ve adamları ise Cezayir’in düştüğü yere onu aramaya gitseler de bulamazlar.

Kayıkçı’nın gerçek kimliğine ulaşmak için her yolu deneyen adamların bulduğu tüm işaretler okları Tatavlalı’ya çevirmektedir. Tatavlalı ise Kayıkçı’nın kim olduğunu söylemektense, bu yolda ipucu vererek Cezayir’in ekibine beklenmedik bir hediye verir.

Kendisine ulaşan hediye yüzünden sinirden deliye dönen Kayıkçı, Cezayir ve ekibine olan tutumunu sertleştirir. Cezayir’in sevdiği iki kişiyi infaz edecektir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Cezayir, bilinmez düşmanı Kayıkçı’ya ulaşmak için düşmanlarıyla ittifak yapmak zorunda kalır. Cezayir, Kayıkçı’yı kendi alanına çekebilmek adına önemli birini yem olarak kullanır. Bu sırada Tito’nun ölüm anına ait görüntüler Kayıkçı tarafından emniyete servis edilir. Görüntülerin emniyete ulaşmasının ardından Cezayir zan altında kalır. Cezayir için emniyet tarafından tutuklanma emri çıkar.

Kayıkçı, Cezayir ve arkadaşlarının tuzağını anlar. Kayıkçı daha güçlü olduğunu düşünür ve Cezayir’e karşı saldırıya geçer. Bu çatışma sırasında Cezayir, Kayıkçı’ya ulaşabilmek için kendi hayatını tehlikeye atar. Aynı anda Ömer Asaf, ağabeyi Bekir’in intikamını almak üzere Ekabir’e ulaşmak için plan yapar ve Ekabir’in tuzak bir mekâna gelmesini sağlar.

Firuze, Cezayir’in kendisine olan duygularını net olarak öğrenmek ister. Firuze, Zeliha’nın da cesaretlendirmesiyle Cezayir’i evine davet eder. Cezayir’e karşı Leyla’nın da duyguları artmaya başlar.

Cezayir, emniyetin suçlamalarından kurtulacak mı? Cezayir, Kayıkçı’yı ele geçirebilecek mi? Ömer Asaf, Ekabir’den intikamını alabilecek mi? Firuze, Cezayir’de aradığı yakınlığı bulacak mı?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. bilgi dedi ki:

    verdiğiniz detaylı bilgilerden ötürü çok teşekkür ederim

  2. viski fiyatları dedi ki:

    detaylı ve akıcı bir makale olmuş kaleminize sağlık

  3. saatler dedi ki:

    detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim