Ben Bu Cihana Sığmazam 46. BÖLÜM İZLE – Ben Bu Cihana Sığmazam atv son bölüm

21.11.2023
25
Ben Bu Cihana Sığmazam 46. BÖLÜM İZLE – Ben Bu Cihana Sığmazam atv son bölüm

atv ekranlarının sevilen dizilerinden Ben Bu Cihana Sığmazam, 21 Kasım Salı günü yeni maceralarla izleyicinin karşısına çıkacak. Heyecanla beklenen 46. bölümünde neler yaşandığı merak ediliyor. İşte Ben Bu Cihana Sığmazam 46. bölüm bilgileri…


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 46. bölüm izlemek için tıklayın


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayın


BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 46. BÖLÜMDE NELER OLACAK?


Cezayir’in kendisini Amerika’ya götüren uçaktan kurtulduğunu öğrenen Erman Barka, Müfit’le görüşerek onun yakalanmasını ve Komer’i öldürmek suçundan yargılanmasını ister. Ancak Müfit, Cezayir’in Komer’i öldürdüğüne dair bir delil olmadığını söyleyerek bu isteğini reddeder. Fakat Erman durmayacaktır. ABD istihbaratının yardımıyla Cezayir ve Dayılar’a ambargo koydurarak silah satmalarını engellemeyi başarır.Duruma isyan eden Dayılar, ambargonun tek sebebinin Cezayir’in Komer’i öldürmesi olduğunu söyleyerek ona karşı isyan bayrağı açarlar. Bunun üzerine Cezayir masayı dağıtarak Dayılar’dan tamamen ayrılır. İyice sıkışan Dayılar ambargoyu kaldırması için Erman’a giderler. Erman bu isteğe tek bir şartla evet der; Dayılar onun uyuşturucusunu satmayı kabul edeceklerdir.


Yönetmen: Onur Tan


Senaryo: Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş


Oyuncular: Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 46. bölüm izlemek için tıklayın


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayınYAZAR BİLGİSİ