Ben Bu Cihana Sığmazam SON BÖLÜM İZLE – Ben Bu Cihana Sığmazam atv 56. bölüm

06.02.2024
27
Ben Bu Cihana Sığmazam SON BÖLÜM İZLE – Ben Bu Cihana Sığmazam atv 56. bölüm

atv ekranlarının sevilen dizilerinden Ben Bu Cihana Sığmazam, 6 Şubat Salı günü yeni maceralarla izleyicinin karşısına çıkacak. Heyecanla beklenen 56. bölümünde neler yaşandığı merak ediliyor. İşte Ben Bu Cihana Sığmazam 56. bölüm bilgileri…


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 56. bölüm izlemek için tıklayın


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayınBEN BU CİHANA SIĞMAZAM 56. BÖLÜMDE NELER OLACAK?


Tutuklu yargılanmak için cezaevine giren Leyla’yı içeride iyi günler beklememektedir. Koğuşta Töze adında bir kadın daha ilk günden ona rahatsızlık verme başlar. Cezayir, Leyla’nın deposuna uyuşturucu koyan kişinin Erman ya da onun görevlendirdiği Gedikali olduğunu düşünmektedir. Karısının masumiyetini kanıtlamak için hemen harekete geçer.Erman’ın önceliği ise Tazıyev’i Atakan’ın elinden kurtarmaktır. Müfit’in yardımıyla Tazıyev’in cezaevine nakil bilgilerini öğrenerek konvoya saldırma planı yapar. Öte yandan babasıyla bir kez daha kavga eden Gülcan Amerika’ya kesin olarak dönme kararı verir. Fakat önce Erman’ın kasasında duran Gardaşov’un kardeşiyle ilgili bir dosyayı alarak sevdiği adama götürür. Gardaşov dosyaya bakınca Gülcan’ın ona çok büyük bir iyilik yaptığını anlar. Dosyada kardeşinin tutulduğu CIA tesisinin yeri yazmaktadır.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 55. bölüm izlemek için tıklayın


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayınYönetmen: Onur Tan


Senaryo: Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş


Oyuncular: Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)
YAZAR BİLGİSİ