Ben Bu Cihana Sığmazam SON BÖLÜM İZLE FULL | atv Ben Bu Cihana Sığmazam 55. bölüm tek parça

30.01.2024
37
Ben Bu Cihana Sığmazam SON BÖLÜM İZLE FULL | atv Ben Bu Cihana Sığmazam 55. bölüm tek parça

atv ekranlarının sevilen dizilerinden Ben Bu Cihana Sığmazam, 30 Ocak Salı günü yeni maceralarla izleyicinin karşısına çıktı. Heyecanla beklenen 55. bölümünde neler yaşandığı merak ediliyor. İşte Ben Bu Cihana Sığmazam 55. bölüm bilgileri…


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 55. bölüm izlemek için tıklayın


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayınBEN BU CİHANA SIĞMAZAM 55. BÖLÜMDE NELER OLACAK?


Cezayir ve Atakan, Onbeşli’nin intikamını almak için Koslu’yla Tazıyev’in peşine düşerler. Atakan, Koslu’nun kaldığı binaya bir ekip gönderir fakat Koslu kaçmayı başararak Erman’dan yardım ister. Erman onu saklamayı kabul eder. Çünkü Cezayir’i hayatından tamamen çıkaracak bir planın peşindedir.Öte yandan Atakan kendisine bağlı bir ekiple Erman’ın evine giderek Tazıyev’i Bosna Savaşı’ndaki suçları nedeniyle tutuklar. Amacı onu mahkemede yargılatmaktır. Cezayir bunu pek doğru bulmasa da kabul etmek zorunda kalır. O sırada Vedat, Erman’ın bile haberi olmadığı başka bir plan peşindedir; Leyla’yı uyuşturucu ticareti yaptığı gerekçesiyle cezaevine yollayacaktır.


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 55. bölüm izlemek için tıklayın


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayın


Yönetmen: Onur Tan


Senaryo: Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş


Oyuncular: Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)
YAZAR BİLGİSİ