Ben Bu Cihana Sığmazam’ın Cezayir’i Oktay Kaynarca’nın 8 Milyonluk Arabasının Sırrı Ortaya Çıktı

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın son dönemde gündeme gelmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi 8 milyonluk araba oldu. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrolünü üstlenen Kaynarca’nın, yabancı bir yapımdan teklif aldığı ve BBCS’dan ayrılacağı …

04.05.2023
176
Ben Bu Cihana Sığmazam’ın Cezayir’i Oktay Kaynarca’nın 8 Milyonluk Arabasının Sırrı Ortaya Çıktı

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın son dönemde gündeme gelmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi 8 milyonluk araba oldu. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrolünü üstlenen Kaynarca’nın, yabancı bir yapımdan teklif aldığı ve BBCS’dan ayrılacağı konuşuluyordu. Ardından kendisinin 8 milyonluk özel tasarım bir araç aldığı magazin gündemine bomba gibi düştü. Peki Oktay Kaynarca’nın 8 milyonluk arabasının sırrı ne?

Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/magazi…

Mafya dizileriyle özdeşleştirdiğimiz ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, son dönemde yapımcılığını da kendisinin üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam’ın başrolünde yer alıyor.

ben bu cihana sigmazamin cezayiri oktay kaynarcanin 8 milyonluk arabasinin sirri ortaya cikti 0 mANe8GKB

Ben Bu Cihana Sığmazam öncesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle reytingleri altüst eden Kaynarca, kanal ve yapımın anlaşamaması sonucu yayından kalkan dizinin ardından vakit kaybetmeden yeni dizisi ile anlaşmıştı.

Cezayir Türk karakterine hayat veren ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda diziden ayrılacağı iddialarıyla gündeme gelmişti.

ben bu cihana sigmazamin cezayiri oktay kaynarcanin 8 milyonluk arabasinin sirri ortaya cikti 1 IbJsThN6

Dizinin hem yapımcısı, hem senaryo ekibi başı hem de başrolü olan Kaynarca’nın, yurt dışından büyük bir proje teklifi aldığı ve Ben Bu Cihana Sığmazam’dan ayrılacağı konuşulmuştu. Hatta bu iddiaların dolaşmaya başladığı dönemde senaryoda vurulan Cezayir karakteri kafaları bir hayli kurcalamıştı.

Diziye kaldığı yerden devam eden Oktay Kaynarca bu sefer de BMW’nin bu yıl satışa sunduğu i7 modelini satın aldığı konusuyla gündeme geldi.

ben bu cihana sigmazamin cezayiri oktay kaynarcanin 8 milyonluk arabasinin sirri ortaya cikti 2 yahHpKtE

Elektrikli olmasıyla dikkat çeken lüks araçla anılan Kaynarca, ‘çevreci araca geçiş yaptı’ başlıklarıyla magazin gündemine bomba gibi düştü. Yine söylenenlere göre bahsi geçen aracın en dikkat çeken yönlerinden biri Swarovski kristal detaylarla süslenmiş özgün bir tasarıma sahip olmasıydı.

Bahsi geçen aracın fiyatı ise dudakları uçuklatmıştı. Çünkü söylenene göre Kaynarca bu aracı tamı tamına 8 milyon TL vererek satın almıştı.

ben bu cihana sigmazamin cezayiri oktay kaynarcanin 8 milyonluk arabasinin sirri ortaya cikti 3 4uaP9zX3

BMW’nin en pahalı modellerinden biri olan bu aracı satın alan Kaynarca’nın otomobil merakı göz önünde bulundurulduğunda kimse bu duruma şaşırmamıştı. Antika araçlardan, lüks otomobillere pek çok farklı arabası olduğu bilinen bir gerçek.

Magazine bomba gibi düşen bu haberin ardından Kaynarca iddialar büyümeden konuya bir nokta koymak istemiş.

ben bu cihana sigmazamin cezayiri oktay kaynarcanin 8 milyonluk arabasinin sirri ortaya cikti 4 XVrZHDGc

Haberlerde kendi için aldığı söylenen 8 milyonluk aracın aslında satın alınmadığı ve kiralandığı ifade edildi. Güzel Adamlar Medya tarafından yapılan açıklamada aynı zamanda bunun şahsi bir araç değil, dizi seti için kiralanan bir araç olduğu vurgulandı.

“Söz konusu araç, proje tasarım ve genel hikayesinde imzası olan ve başrol erkeği Cezayir Türk karakterine hayat verdiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için kiralandı. Şirkete ait kiralanan araç projelerde kullanılacak.”

ben bu cihana sigmazamin cezayiri oktay kaynarcanin 8 milyonluk arabasinin sirri ortaya cikti 5 VD5vc8Ym

Böylece Oktay Kaynarca’nın 8 milyon TL’lik aracının sırrı da açığa çıkmış oldu.

ben bu cihana sigmazamin cezayiri oktay kaynarcanin 8 milyonluk arabasinin sirri ortaya cikti 6 H47ejtEz

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Dizi setinde kullanmak için ne kadar kira ödenmiştir bu araca?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.