Bir Küçük Gün Işığı 34. kısım fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısım fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısımda neler olacak?

Ekranların beğenilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı bugün 33. kısmı ile ATV’de olacak. Dizinin bitiminin akabinde 34. kısım fragmanı çıktı mı merak ediliyor. Pekala, Bir Küçük Gün Işığı 34. kısım fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısım fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısımda neler olacak? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısım fragmanı ne vakit yayınlanacak? İşte ayrıntılar…

10.05.2023
88
Bir Küçük Gün Işığı 34. kısım fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısım fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısımda neler olacak?

Bir Küçük Gün Işığı, NG Medya imzalı, birinci kısmı 5 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, senaryosunu Özgür Cihan Heptürk’ın kaleme aldığı, başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay’ın paylaştığı dram tipindeki Türk televizyon dizisidir. Bir Küçük Gün Işığı 34. kısım fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısım fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısımda neler olacak?

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Bir Küçük Gün Işığı her Pazartesi saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 34. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Küçük Gün Işığı 33. kısmının akabinde 34. kısım fragmanı şimdi çıkmadı. Fragman yayınlandığında paylaşacağız.

bir kucuk gun isigi 34 bolum fragmani yayinlandi 15878788 5963 m

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI KONUSU NEDİR?

Yapımını NGM’nin, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ün üstlendiği direktör koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu, senaryosunu Özgür Cihan Heptürk’ün yazdığı “Bir Küçük Gün Işığı” dizi; Büyük aşk yaşadığı eşinin ani bir trafik kazasında kaybetmesinin akabinde hayatında apayrı sırlar olduğunu öğrenen bayanın hayat kıssasını mevzu alıyor. 10 yıldır bir palavranın içinde yaşayan Elif, Hiç tanımadığı bir kız çocuğunun nüfusa kendisi ve ölen eşi ismine kaydedildiğini öğrenmesiyle hayatı alt üst olur.Her şeye tekrar başlamak zorunda kalan genç bayanın yolu varlıklı iş adamı Fırat ile beklenmedik formda kesişir. Asıl gizem, eşi Hakan ile gittikleri romantik İtalya çeşidinde tam yanında duran ve o vakitler hiç tanımadığı adamın, eşi öldükten sonra hayatına girmesi… Bu sefer her şey daha da karışır. Fırat, Elif’e en güç günlerinde takviye olan kişi olarak kıssa de konumlanıyor. Lakin aslında büyük sırrın en kıymetli modülü olduğu da sonra ortaya çıkacak!

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI SON KISIMDA NELER OLDU?

Fırat, Elif’i suçluyor

“Paramparça”

Ümran tutuklandıktan sonra aile dağılır. Fırat gerçekleri sakladığı için Elif’ten uzaklaşır, Dila konakta Ümran’ın yerine geçerek bağımsızlığını ilan eder. Sude, Fırat ve Elif’in başka olmasından yararlanıp Fırat’ı doldurmaya başlar. Fırat, gerçekleri söylemiş olsaydı, babasının hala hayatta olabileceği ihtimaliyle Elif’i hatalar. Mehveş, tüm ailenin paramparça olduğunu görünce onları tekrar bir ortaya getirebilecek tek kişi olan Ümran’ın annesi, Ayten’i çağırır. Ayten gelir gelmez, Dila’ya çeki sistem verir. Fırat da konuta döner. Ayten, Fırat ve Elif’i barıştırmaya çalışırken Fırat geri dönüşü olmayan büyük bir yanılgı yapar.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Fırat’tan boşanmıyorum!”

“Çıkmazların Ortasında”

Fırat, Sude’nin yanında uyanır. Geçirdikleri geceyi tam olarak hatırlamaz ve Sude’ye kendisinden uzak durmasını söyler. Sude ise tam aksisi herkesin içinde Fırat’a samimi davranmaya başlar. Fırat, Elif’e gerçekleri söylemek ister ancak tam bu sırada Elif boşanmaktan vazgeçmiş, bağlarını düzeltmek için bir adım atar. Fırat çıkmazların ortasındadır. Sinan, Elif sandığı Dila’nın evli olduğunu öğrenir ve bağlantısını bitirir. Dila, Sinan’ın peşinden koşmaya başlar. Alper ve Fulya nikâh tarihi alırlar ve düğünü çiftlikte yapmaya karar verirler. Elif ve Fırat çiftlikte onlarla buluşur. Elif sevgisinin öfkesinden daha büyük olduğunu fark etmiştir ve her şeye yine başlamak ister. Pekala Fırat, Sude’yle ilgili gerçeği Elif’e söyleyebilecek midir?

bir kucuk gun isigi 34 bolum fragmani yayinlandi 15878788 4821 m

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI OYUNCU KADROSU

Seray Kaya – Elif

Berk Oktay – Fırat

Esra Dermancıoğlu – Ümran

Tuğçe Açıkgöz – Dila

Şeyma Korkmaz – Sude

Azra Aksu – Güneş

Yılmaz Bayraktar –

Güneş Hayat – Mehveş

Beran Kotan – Alper

Gizem Ünsal – Fulya

Yiğit Yapan – Hakan

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.