Bir Küçük Gün Işığı canlı izle! ATV Bir Küçük Gün Işığı 34. kısım canlı izle! Bir Küçük Gün Işığı son kısımda neler oldu? ATV 15 Mayıs canlı izle!

ATV’nin sevilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı bugün 34. kısmı ile ekranlara gelecek. Diziyi canlı izlemek isteyenler, Bir Küçük Gün Işığı canlı izle! ATV Bir Küçük Gün Işığı 34. kısım canlı izle! Bir Küçük Gün Işığı son kısımda neler oldu? araştırması yapıyor. Pekala, Bir Küçük Gün Işığı canlı izleme linki var mı? 15 Mayıs ATV canlı izle!

15.05.2023
1.241
Bir Küçük Gün Işığı canlı izle! ATV Bir Küçük Gün Işığı 34. kısım canlı izle! Bir Küçük Gün Işığı son kısımda neler oldu? ATV 15 Mayıs canlı izle!

Bir Küçük Gün Işığı, NG Medya imzalı, birinci kısmı 5 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, senaryosunu Özgür Cihan Heptürk’ın kaleme aldığı, başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay’ın paylaştığı dram çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Bir Küçük Gün Işığı canlı izle! 15 Mayıs ATV Bir Küçük Gün Işığı 34. kısım canlı izle! Bir Küçük Gün Işığı son kısımda neler oldu? ATV canlı izle!

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI CANLI YAYIN NEREDEN İZLENİR?

Bir Küçük Gün Işığı dizisini televizyondan izleyebileceğiniz üzere ATV’nin resmi web sitesinden de izleyebilirsiniz.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI SON KISIMDA NELER OLDU?

Elif yine başlamak istiyor

“Çıkmazların Ortasında”

Fırat, Sude’nin yanında uyanır. Geçirdikleri geceyi tam olarak hatırlamaz ve Sude’ye kendisinden uzak durmasını söyler. Sude ise tam zıddı herkesin içinde Fırat’a samimi davranmaya başlar. Fırat, Elif’e gerçekleri söylemek ister fakat tam bu sırada Elif boşanmaktan vazgeçmiş, bağlantılarını düzeltmek için bir adım atar. Fırat çıkmazların ortasındadır. Sinan, Elif sandığı Dila’nın evli olduğunu öğrenir ve alakasını bitirir. Dila, Sinan’ın peşinden koşmaya başlar. Alper ve Fulya nikâh tarihi alırlar ve düğünü çiftlikte yapmaya karar verirler. Elif ve Fırat çiftlikte onlarla buluşur. Elif sevgisinin öfkesinden daha büyük olduğunu fark etmiştir ve her şeye yine başlamak ister. Pekala Fırat, Sude’yle ilgili gerçeği Elif’e söyleyebilecek midir?

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

”İkimizin de bedel ödemesi gerekiyor!”

“Yol Ayrımı”

Elif, Fırat’ın kendisini Sude’yle aldattığını öğrenir ve yıkılır. Fırat çok pişmandır lakin Elif’in dünyası altüst olmuş, artık kime güveneceğini bilmiyordur. Elif, Güneş’i de alıp konuttan ayrılmak ister lakin Ayten, bu biçimde davranarak Güneş’i ortada bıraktığını söyler. Fırat, Sude’den kenti terk etmesini ister. Elif onu istemese de o Elif’ten vazgeçmeyecektir. Bu sırada Sinan, Dila’dan kelamda kocasının onu dövdüğünü öğrenir ve konağı basar. Fırat ve Sinan karşı karşıya gelirken Sinan, Fırat’a, Elif’ten uzak durmasını söyler ve işler sarpa sarar. Fırat, Sinan ve Elif ortasında neler olduğunu anlamaya çalışırken Sude’nin gebe olduğunu öğrenir. Fırat ya bu bebeğe sahip çıkacak ya da Sude bebeği aldıracaktır. Fırat bir yol ayrımındadır. Elif ise konağa döndüğünde beraberinde Fırat için bir sürpriz getirir.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI OYUNCU KADROSU

Seray Kaya – Elif

Berk Oktay – Fırat

Esra Dermancıoğlu – Ümran

Tuğçe Açıkgöz – Dila

Şeyma Korkmaz – Sude

Azra Aksu – Güneş

Yılmaz Bayraktar –

Güneş Hayat – Mehveş

Beran Kotan – Alper

Gizem Ünsal – Fulya

Yiğit Yapan – Hakan

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.