Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ses getiren Uğur Güneş’in yeni dizisi belli oldu!

04.08.2023
504
Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ses getiren Uğur Güneş’in yeni dizisi belli oldu!

ATV’nin dönem dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’da oynadığı ‘Yılmaz Akkaya’ karakteriyle yıldızı parlayan oyuncu Uğur Güneş, son olarak TRT1 ekranında yayınlanan aksiyon ve askeri türündeki ‘Al Sancak’ dizisinde ‘Piyade Yüzbaşı Ali Banazlı’ karakteriyle ekrana gelmişti. Dizinin final yapacağı iddiaları yerini sezon finali haberleriyle alırken, başrol oyuncusu Güneş’in başka bir diziyle ek sıkışması dikkat çekti. TRT1’in başka bir projesiyle ekran karşısına geçecek olan Güneş, bu kez tarihi bir karakteri oynayacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ses getiren Uğur Güneş'in yeni dizisi belli oldu!

UĞUR GÜNEŞ’İN KARAKTERİ DEĞİŞTİ, ADRESİ DEĞİŞMEDİ

TRT1’in merakla beklenen yeni sezon projelerinden biri olan ‘Selahaddin Eyyübi’ dizisi için başarılı oyuncu Uğur Güneş’le el sıkışıldı. Plato çalışmaları devam eden projesin yapımcısı müjdeli haberi ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine duyurdu.

Geçen yıllarda Pakistan‘dan Ansari-Shah Films şirketiyle ‘Selahaddin Eyyubi’ dizisini çekmek için anlaşma imzalayan ‘Payitaht Abdülhamid‘, ‘Uyanış: Büyük Selçuklu‘ ve ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ gibi tarihi dizilerin yapımcısı ve yönetmeni Akli Film‘in patronu Emre Konuk, yaptığı paylaşımda; “Yeniden… Eski dostumla yeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi rolü yeteneğiyle, tutkusuyla ve işine olan aşkıyla Uğur Güneş‘e emanet’’ ifadesini kullandı.

Derleme: turkiyegazetesi.com.tr – Erdoğan Kan

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.