Black Mirror yeni sezonuyla geri dönüyor… İlk görüntüler yayınlandı

Netflix’in fenomen dizisi Black Mirror yeni sezonuyla yeniden platforma dönmeye hazırlanıyor. Tüm dünyada izlenme rekorları kıran dizinin, altıncı sezonundan da ilk görüntüler paylaşıldı.

10.05.2023
1.322
Black Mirror yeni sezonuyla geri dönüyor… İlk görüntüler yayınlandı

İlk olarak Aralık 2011’de İngiliz Channel 4 kanalında yayınlanmaya başlayan dizi, Netflix’in 2015’te yayın haklarını almasıyla yeni bölümlerine akış platformunda devam etmiş ve tüm dünyadan izleyicilerin beğenisini kazanmıştı.

Charlie Brooker imzalı dizinin son yayınlanan beşinci sezonu 2019’da izleyici ile buluşmuştu. Variety ilk olarak Mayıs 2022’de Black Mirror’ın üç yıllık bir aradan sonra geri döneceğini duyurmuş ve hatta yapım ekibine yakın bir kaynaktan alınan bilgilere göre de son sezonun daha da sinematik olacağını, hatta her bölümün ayrı bir film gibi ele alındığını yazmıştı.

Nihayet akış platformu sosyal medya hesaplarından yeni sezondan ilk görüntüleri paylaştı.

Popüler dizinin altıncı sezonunda Aaron Paul, Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton, Ben Barnes, Clara Rugaard, Daniel Portman, Danny Ramirez, Himesh Patel, John Hannah, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Paapa Essiedu, Rob Delaney, Rory Culkin, Salma Hayek Pinault, Samuel Blenkin, Zazie Beetz gibi birbirinden başarılı ve ünlü isim yer alıyor.

Teaser ile beraber altıncı sezondan görüntüler de paylaşıldı.

Yeni sezonun şimdiye kadarki en tahmin edilemez ve beklenmedik sezon olduğu belirtiliyor.

Brooker da “Black Mirror’ın birbirinden tamamen farklı hikayeler içermesi ve insanları şaşırtması gerektiğini her zaman düşünmüşümdür, yoksa ne anlamı var? Kolayca tanımlanamayan ve kendini yeniden keşfetmeye devam edebilecek bir dizi olmalı” diyerek dizi ile izleyicide bırakmak istediği etkiyi anlatıyor.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.