Bu Yıl En Büyük Ünlü Ayrılıklarından 12’si

2022, en sevdiğimiz ünlülerden bazıları için kalp kırıklığıyla dolu bir yıl oldu. Son zamanlarda yollarını ayırmış 12 ünlü çift haberimiz yayında.

11.04.2023
170
Bu Yıl En Büyük Ünlü Ayrılıklarından 12’si

2022, en sevdiğimiz ünlülerden bazıları için kalp kırıklığıyla dolu bir yıl oldu. Son zamanlarda yollarını ayırmış 12 ünlü çift haberimiz yayında.

1. Gisele Bündchen and Tom Brady​

13 yıllık evliliğin ardından Gisele Bündchen ve Tom Brady resmen ayrıldılar. TMZ Sports’un haberine göre süper model aylarca süren spekülasyonlardan sonra resmen boşanma davası açtı ve Brady buna itiraz etmiyor.

2. Miguel and Nazanin Mandi​

Nazanin Mandi, üç yıllık evliliğin ardından Miguel’den boşanma davası açtı. Mandi ve Miguel lise aşıklarıydı ve 2016’da nişanlandılar. Mandi’nin ayrılma nedeninin uzlaşmaz farklılıklardan kaynaklandığını bildiriyor.

3. Leonardo DiCaprio and Camila Morrone​

30 Ağustos’ta Leonardo DiCaprio ve Camila Morrone’nin ayrıldığı bildirildi. Ocak 2018’de başlayan ilişkileri, Morrone’nin 25. doğum gününden sadece iki ay sonra sona erdi.

4. Liam Hemsworth and Gabriella Brooks​

Son raporlar, Açlık Oyunları oyuncusu ve modeli Gabriella Brooks’un artık birlikte olmadığını iddia ediyor.

5. Florence Pugh and Zach Braff​

Aylarca süren spekülasyonlardan sonra, Florence Pugh sonunda Harper’s Bazaar kapak hikayesinde aktör Zach Braff’tan ayrıldığını doğruladı. İkili üç yıldır birlikteydi ve bu yılın başlarında ayrılmaya karar verdi.

6. Kim Kardashian and Pete Davidson​

Realite yıldızı ve komedyen, birlikte dokuz ay sonra yollarını ayırdılar.

7. Emily Ratajkowski and Sebastian Bear-McClard​

Süper modelin dört yıllık kocasından ayrıldığına dair söylentiler, son zamanlarda alyansı olmadan görüldükten sonra dönmeye başladı. Kocasının karıştığı aldatma iddiaları da ortalıkta dolaşmaya başladı.

8. Kendall Jenner and Devin Booker​

Modelin ve NBA oyuncusunun bu ayın başlarında ayrıldığına dair haberlere rağmen, bu ikisi birbirlerine dönüş yolunu bulmuş gibi görünüyor. Haber kaynağına göre “Sorunlarını çözdüler ve ilerlemek ve birlikte olmak istediklerine karar verdiler.”

9. Michael B. Jordan and Lori Harvey​

Geçmişte sosyal medyada ilişkilerine dair anlık görüntüler paylaşmış olsa da, artık her iki yayında da ikisinin birlikte fotoğrafı yok.

10. Shailene Woodley and Aaron Rodgers​

11. Lisa Bonet and Jason Momoa​

Çift, 16 yıllık birlikteliğin ardından Ocak ayında boşandıklarını açıklamıştı.

12. Olivia Rodrigo and Adam Faze​

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.