Büyük Şok! Kısmetse Olur’da Hiç Ummadığımız İki Adayın Birlikte Olduğu Savı Olay Yarattı!

Kısmetse Olur tüm sansasyonuyla devam ediyor! Programla ilgili birçok bombayı patlatan Yasin Özbek isimli kişi, hiç ummadığımız, aklımıza bile getirmediğimiz iki adayın dışarıda birliktelik yaşadığını ayrıntılarıyla anlattı! Batuhan Boz’un da kabul …

11.05.2023
1.276
Büyük Şok! Kısmetse Olur’da Hiç Ummadığımız İki Adayın Birlikte Olduğu Savı Olay Yarattı!

Kısmetse Olur tüm sansasyonuyla devam ediyor! Programla ilgili birçok bombayı patlatan Yasin Özbek isimli kişi, hiç ummadığımız, aklımıza bile getirmediğimiz iki adayın dışarıda birliktelik yaşadığını ayrıntılarıyla anlattı! Batuhan Boz’un da kabul ettiği bu birliktelik, hem toplumsal medyaya hem de programa damgasını vurdu!

Kısmetse Olur Aşkın Gücü programı tüm suratı ve kaosuyla devam ediyor!

İlk kısımla artık ortasında binlerce fark olan programda sansasyonlar asla bitmiyor!

6 Şubat’ta meydana gelen ve tüm ülkeyi sarsan sarsıntı felaketi sırasında orta veren ve bu orta boyunca stok kısımlar çeken Kısmetse Olur, şu an baya bir geriden geliyor diyebiliriz.

Hatta o denli ki bayılarak izlediğimiz Cansel ve Oğulcan çifti, aktüelde programda yer almıyor! Kendi istekleriyle ayrılmak isteyen ikilinin vedasını çoook daha sonra izleyeceğiz.

Sık sık tartışmalar yaşayan Yaren ve Erhan çifti de bir müddet evvel ayrıldı. Bunu programda izledik… Hatta Erhan ilerleyen kısımlarda elenecek, daha sonrasında ise geri dönüş yapacak.

Erhan ise aktüelde Sibel ile bir etkileşim içinde.

Sosyal medyada Kısmetse Olur’la ilgili içeriden aldığı bilgileri paylaşan Yasin Özbek isimli kişi, geçtiğimiz günlerde o denli bir bomba patlattı ki…

Aklımızı yitirecektik!

Yasin Özbek iki tanınan adayın dışarıda birliktelik yaşadığını açıkladı! Bu ikilinin kim olduğunu öğrenince ise küçük lisanımızı yutacaktık!

Peki bu ikili kim mi dersiniz?

Programın Eros’u Davet ileeeee

Erhan ile ayrılığını yeni izlediğimiz Yaren!

Yasin Özbek’in savına nazaran ikili birlikteliğe birkaç hafta evvel başlamış… Ne imalden ne de yarışmacılardan bu birlikteliği bilen yok.

Yasin Özbek, Davet’in müziğini Yaren’in doğum gününde paylaştığının da altını çizdi.

Bu haberin akabinde Erhan, Davet’i takipten çıkarttı. Yani dememiz o ki yarışmacılar da bizlerle birlikte öğrenmiş bu haberi.

Hatta bu bombanın patlatıldığı gün eleme çekimi varmış… Davet ve Yaren ilgi yaşadıkları savlarını inkar etmiş.

Gelin bu tezleri Yasin Özbek’in ağzından dinleyelim…

Hatta o denli ki Batuhan Boz, bu bağlantıyı daha evvelce fark ettiğini ama tam anlamlandıramadığını söyledi.

Valla ne diyelim bilemedik, yorumu size bırakıyoruz!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.