Candan Öte 44. Bölüm 27 Temmuz Perşembe Yeni Bölüm Kanal 7 İzle.. – Muhabir

27.07.2023
192
Candan Öte 44. Bölüm 27 Temmuz Perşembe Yeni Bölüm Kanal 7 İzle.. – Muhabir


Candan Öte 44. Bölüm 27 Temmuz Perşembe Yeni Bölüm Kanal 7 İzle.. Candan Öte 44. Bölüm 27 Temmuz Yeni Bölüm İzle..  Kanal 7’nin Yeni Sezon bölümleriyle yayınlanan Candan Öte adlı  dizi Hafta İçi Her Gün 14:20’de Kanal 7 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Candan Öte yeni sezonda çok izlenen ve merak edilen diziler arasında yer almaktadır. Candan Öte Dizisi  Oyuncuları Kimdir? Candan Öte dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Candan Öte dizisinin 44. bölümü bugün 27 Temmuz Perşembe günü 14.20’de Kanal 7′ de izleyenleri ile bir araya gelecek. Candan Öte 44. Bölüm 27 Temmuz Perşembe Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

Candan Öte 44. Bölüm 27 Temmuz Perşembe Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

Candan Öte 44. Bölüm Fragmanı İzle..

 Candan Öte 43. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

Candan Öte Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Candan Öte Dizisinde  Brış BaktaşKrystle D’Souza, Nia Sharma, Karan Tacker, Kushal Tandon, Sachin Danai, Simran Natekar, Utpal Dashora, Seema Kapoor, Bhupindder Bhoopii, Suzanne Bernert gibi birçok oyuncu yer almaktadır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Nedir?

Kendi ülkesinde ‘Ek Hazaaron Mein Meri Behna Hai’ adıyla yayınlanan ‘Candan Öte’ Türk izleyicisinin beğenisini hafta içi her gün yayınlanan bölümleriyle kazanıyor. Biri deli dolu, diğeri asil ve ağırbaşlı iki kız kardeşin öyküsü Candan Öte ile izleyiciyi karşısına çıkıyor. Başarısıyla, idealleriyle herkesi kendisine hayran bırakan Jevika ve çocuksu yanıyla hayatı büyük bir eğlence olarak gören Manvi’nin dünyası Candan Öte ile izleyici karşısına çıkacak. Jevika ve Manvi, büyükanneleri Çandrika ile yaşayan iki kız kardeştir. Çandrika büyük torunu Jevika’yı Viren ile evlendirmek ister. Jevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jevika’nın evlendikten sonra, Viren’in kardeşi Virat, Manvi’ye aşık olur. Her şey yolunda giderken Manvi acı bir haberle sarsılır. Kanser olduğunu öğrenen Manvi üzülmesine rağmen bu haberi ailesinden saklamaya karar verir. Jevika kız kardeşinde bir gariplik olduğunu anlar fakat bir türlü sonuca ulaşamaz. Manvi, nişan arifesinde aldığı bu hastalık haberini ne kadar gizleyebilecek? Jevika kardeşinin sırrını öğrenecek mi? Jevika ve Manvi’nin arasına kim girecek?

Candan Öte 44. Bölüm 27 Temmuz Perşembe Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.