Dizi Tarihinin En İyi Yapımlarından Biri Olan Succession’ın Birbirinden İlginç Karakterleri

Merhabalar. Son zamanların en iyi medya dizisi olan Succession, TV’nin gelmiş geçmiş en iyi karakterlerine sahip. Bu içerikte Guardian’a göre, şirketin hissedarlarından tutun da Roy ailesinin üyelerine kadar bulabileceğiniz Succession’ın en iyi 20 …

04.05.2023
183
Dizi Tarihinin En İyi Yapımlarından Biri Olan Succession’ın Birbirinden İlginç Karakterleri

Merhabalar. Son zamanların en iyi medya dizisi olan Succession, TV’nin gelmiş geçmiş en iyi karakterlerine sahip. Bu içerikte Guardian’a göre, şirketin hissedarlarından tutun da Roy ailesinin üyelerine kadar bulabileceğiniz Succession’ın en iyi 20 karakteri karşınızda!

Keyifli okumalar!

20. Colin Stiles (Scott Nicholson)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 0 ZvMJ3UmG

Logan’ın koruması ve ‘en iyi arkadaşı’dır. İster araçla adam öldürme, ister hayali bir kedi olsun, Big Colin bunu ortadan kaldırmak için her zaman hazırdır. Yeter ki ‘sahibi’ ona geren o bakışı atsın!

19. Karolina Novotney (Dagmara Domińczyk)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 1

Halkla İlişkiler Başkanı olan ondan hiçbir şirket krizi kurtulamaz. Patronu özel bir jette öldüğünde bile Karolina o kendine has soğukkanlılığını her zaman korudu.

18. Stewy Hosseini (Arian Moayed)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 2 Tj2QrOZR

Waystar’ın yönetim kurulunda yeri olan güçlü bir yatırımcıdır. Hilekâr Stewy’nin kokain tutkusu, serserilik ve daha fazla para kazanması için önüne çıkan herkese ihanet etme tutkusu vardır. Dediği gibi: ‘Sizi temin ederim ki ruhen, duygusal olarak, etik ve ahlaki olarak kim kazanırsa onun arkasındayım.’

17. Hugo Baker (Fisher Stevens)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 3 zhalnqTR

Waystar’ın alaycı kıdemli iletişim yöneticisi, sürekli bir panik halindedir ve skandalları kontrol altına almak ya da kendi arkasını kurtarmak için sonsuza kadar çabalar. Dizinin en ‘pislik’ karakterlerinden biridir.

16. Kerry Castellabate (Zoe Winters)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 4

Logan’ın metresi olarak terfi ettiğinde önemli bir güç kazandı, ancak Logan’ın onunla evlenmeyi planladığını iddia etmesine rağmen artık o istenmeyen kişidir.

15. Frank Vernon (Peter Friedman)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 5 Psdid9a5

Logan’ın uzun süredir teğmeni ve Keystone pisliklerinin en düşük üyesidir. Frank, kovulmuş, yeniden işe alınmış ve aşağılanmıştır ve genellikle ailenin kum torbası görevi görür dizide. Tabii nefret de edilir.

14. Lady Caroline Collingwood (Harriet Walter)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 6 MuAQBLK9

Leydi Caroline Collingwood, Logan Roy’un ikinci eşi ve Kendall Roy, Roman Roy ve Shiv Roy’un annesidir. Waystar Royco’nun hissedarı olan zengin bir aristokrattır. Caroline çocuklarından duygusal olarak uzak durur ve son derece narsisttir. Çocuklarına sürekli hakaret eder.

13. Nan Pierce (Cherry Jones)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 7 aaHqvGRd

Logan’ın açgözlü kapitalist karşıtı liberal bir karakterdir. Nan, rakip medya hanedanı Pierces’in reisi ve kendi ikiyüzlü tarzında bir o kadar da canavardır. Paradan bahsetmenin ‘iğrenç’ olduğunu iddia ederken imparatorluğunun fiyatını da sürekli yükseltir.

12. Karl Muller (David Rasche)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 8

Karl Muller, Waystar Royco’nun finans direktörü (CFO) ve şirketin hukuk ekibinin üyesidir. Doğrudan Logan’a rapor verir ve onun yakın çevresinin bir üyesidir.

11. Lukas Mattson (Alexander Skarsgård)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 9 lvQ7ZwDv

Kendall’ın 40. doğum günü partisinde Lukas, Roman’a Waystar Royco’nun mali sorunlarına çözüm bulmuş gibi görünür. Roman’ı yönetim kurulunda tutacağına söz verir. Ancak pervasız ve ahmak dış görünüşü hiç de tekin değildir.

10. Connor Roy (Alan Ruck)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 10 pgYBBzYN

Roy’un en yaşlı çocuğudur ve dizide kendini o kadar haklı ve aldatılmış hisseden başka biri yok. Üzgün olduğunda Leonard Cohen’i mırıldanır ya da eşi Willa’nın gözlerini devirmesine neden olur.

9. Marcia Roy (Hiam Abbass)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 11 XmgXgzez

Logan’ın üçüncü karısı ve soğuk bir havası vardır. Beyrut’ta büyümüş Marcia, ‘yeniden evlilik anlaşması’ için pazarlık ederken, rakiplerini alt ederken ve Logan’ın cesedi henüz sıcakken evlerini satarken etkileyici bir şekilde acımasız olmayı başarır.

8. Willa Ferreyra (Justine Lupe)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 12

Willa’nın dizinin dış halkasından merkezine yolculuğunu görmek ilginçtir. Eski eskort ve hevesli oyun yazarı, para için çok daha yaşlı bir adamla evlenme kararı almıştı. Yeni kocası Connor’ı küçümsemesi ve teklif kabul ederken ‘Ne kadar kötü olabilir ki?’ demesi onun karakter özelliklerini ortaya döküyor zaten.

7. Greg Hirsch (Nicholas Braun)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 13

Logan’ın erkek kardeşi Ewan’ın Greenpeace’e dava açan torunu, genellikle tutarlı bir cümle kurmakta zorlanır ama göründüğünden daha kurnazdır. Tom’un sapkın vesayeti altında bu taşralı kuzen, sevimli palyaçodan seks delisi ve fırsatçı birine dönüşür.

6. Kendall Roy (Jeremy Strong)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 14 84IqhMjW

Guardian’da ‘Ken-doll’ ilk beşi kıl payı kaçırıyor. Başarısız anlaşmalar yapan, uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele eden ve değerini kanıtlamak için aklına gelen her şeyi yapan bu karakterin ilk sıralamada olmaması tuhaf!

5. Siobhan Roy (Sarah Snook)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 15

Logan’ın en küçük, en zeki çocuğu ve tek kızı belki de hafife alınmış olabilir. Siobhan, doğal liderlik içgüdülerine sahiptir ama yeteneklerini siyasette kullanmayı tercih eder.

4. Gerri Kellman (J Smith-Cameron)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 16 apmPhHK1

Dizinin ataerkil dünyasında kendisi en üst düzeyde olan bir kadın olan Gerri, Roy holdinginin geri kalanı gibi kendi çıkarlarına hizmet ederken, kariyerinde ilerlemek için başkalarına zarar vermekten veya onları küçümsemekten kaçınır. İnanılmaz derecede zeki ve doğal bir liderdir. Roman ile kısa süren bir seks oyunu ilişkisi kurar, ancak geçici CEO olduktan sonra onun daha fazla ilerlemesini reddeder.

3. Tom Wambsgans (Matthew Macfadyen)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 17 wb1leGXQ

Shiv’in kocası olan ve uzun bir soyada sahip olan Tom, rüşvetçi bir işletmecidir ve kendi kişisel çıkarlarına hizmet ediyorsa şirketin peşinden bir dakika bile ayrılmaz.

2. Logan Roy (Brian Cox)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 18 dKgfeuzb

Logan Roy, medya şirketi Waystar Royco’nun kurucusu ve Roy Ailesi’nin reisiydi. Değişken, narsist, ego merkezli, kurnaz ve zeki, kendi kendini yetiştirmiş bir adamdı. İş yaptığı herkese, rakiplerine, hatta ailesine duygusal olarak zarar vermekten korkmuyordu.

1. Roman Roy (Kieran Culkin)

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 19 WadZhknv

Utanmaz küçük erkek kardeş, her zaman hanedanlığın en komik, en çekici üyesi olmuştur. Babasının gözdesi olmasına hiç şaşmamak gerek. Fakat dizi boyunca bu küstahlığın yerini kontrolü ele alma isteği ve başına buyruk bir adama dönüşme aldı.

Hazır birinciliği Roman’a vermişken siz dizinin karakterleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

dizi tarihinin en iyi yapimlarindan biri olan successionin birbirinden ilginc karakterleri 20 MvVfy8OB
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.