Durumu Nasıl? MasterChef 2022’nin Popüler Yarışmacısı Yağız Özçelik Trafik Kazası Geçirdi!

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye’nin en çok izlenen ve sevilen yarışma programı MasterChef’in 2022 sezonunda yer alan popüler yarışmacısı Yağız Özçelik, Düzce’de geçirdiği trafik kazası nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Peki kaza yapan MasterChef …

23.04.2023
1.148
Durumu Nasıl? MasterChef 2022’nin Popüler Yarışmacısı Yağız Özçelik Trafik Kazası Geçirdi!

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye’nin en çok izlenen ve sevilen yarışma programı MasterChef’in 2022 sezonunda yer alan popüler yarışmacısı Yağız Özçelik, Düzce’de geçirdiği trafik kazası nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Peki kaza yapan MasterChef yarışmacısı Yağız Özçelik’in durumu nasıl?

Yemek, lezzet, mutfak, kaos, eğlence… MasterChef en çok sevilen ve takip edilen yarışma programı ünvanını koruyor!

Yıllardır ekranlarımıza konuk olan programda kıyasıya mücadele eden yarışmacı adayları da büyük bir kesim tarafından çok seviliyor.

Büyük bir mücadelenin yaşandığı 2022 sezonunda ise sezonun başından itibaren favori gözüyle bakılan Kıvanç ve Metin finale kalmıştı.

Fakat bu son yarışın galibi Metin Yavuz olmuştu.

Yarışmayı 7. olarak tamamlayan, Kıvanç ve Metin’in en yakın arkadaşlarından olan Yağız Özçelik’in bir trafik kazasına karıştığı ortaya çıktı.

Düzce’den Sakarya’ya gitmek için yola çıkan Yağız Özçelik’in idaresindeki otomobil, D-100 Karayolu Kapıcı Sapağı’nda direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sebebiyle yol kenarında bulunan bariyerlere çarparak parçalandı.

Yağız Özçelik, trafik kazası geçirdiğini, durumunun iyi olduğunu ve araçta tek başına olduğunu belirten bir açıklama yapıp sevenlerinin ve yakınlarının derin bir nefes almasını sağladı.

Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.