EGO Dizisi Bu Hafta Olacak mı? EGO Dizisi Bu Hafta Var mı?

08.04.2023
1.279
EGO Dizisi Bu Hafta Olacak mı? EGO Dizisi Bu Hafta Var mı?

Bu hafta merakla beklenen 09.04.2023 Pazar günü EGO Dizisi olacak mı? EGO Dizisin de Erhan ve Sibel’i neler bekliyor? Bu hafta bölüm yayınlanacak mı?

 

EGO Dizisi

Erkeğe Güven Olmaz dizisinde Elif ile Erhan nişanlı, birbirine aşık ve mutlu bir çifttir. Evlenip mutlu bir yuva kurmayı hayal eden çiftin hayatı, Erhan’ın başına gelenler ile bir anda tepe taklak olur. Çiftimizin hayatını kaosa sürükleyecek haber Elif ile Erhan’ın beraber gittikleri iş gezisinde ortaya çıkar. Erhan aldatılmış ve büyük bir borç batağına girmiştir. Borsa’da her şeyini kaybeden Erhan, kelimenin tam anlamıyla dibe vurmuştur.

Erhan’ın patronu Sibel’in Erhan’a yapacağı tekliften sonra ne Elif ile Erhan için ne de Sibel için hayat eskisi gibi olmayacak. Erhan, kendisi ile aynı anda dibe vuran Sibel’in teklifini kabul edecek mi? Bu tekliften sonra Elif ve Erhan’ın başına neler gelecek?

Cevaplar FOX TV ekranlarında EGO’nun yeni bölümünde!

EGO Dizisi Bu Hafta Var mı?

Herkesin merak beklediği EGO dizisi sevenleriyle bu haftada buluşuyor. FOX TV nin vazgeçilmez dizisi 09.04.2023 Pazar Günü 20:00 da ekranlarda oluyor?

EGO Dizisinde Bu Hafta Neler olacak?

Merakla beklenen dizide Elif, Sibel’in evinde ne arıyor? O kağıtta neler yazıyor? Bütün bunları bu hafta öğreneceğiz. Sizin için fragmanı alt tarafta yayınlıyoruz!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.