EGO Final Bölümü Fragmanı Yayınlandı: EGO Dizisi 13.Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

FOX TV’nin Pastel Film imzalı dizisi Erkeğe Güven Olmaz (EGO), geniş bir izleyici kitlesine sahip. Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın başrollerini paylaştığı dizi hem konusuyla hem de oyuncu kadrosuyla büyük ilgi görüyor. Ancak dizi yakın zamanda …

09.05.2023
1.324
EGO Final Bölümü Fragmanı Yayınlandı: EGO Dizisi 13.Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

FOX TV’nin Pastel Film imzalı dizisi Erkeğe Güven Olmaz (EGO), geniş bir izleyici kitlesine sahip. Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın başrollerini paylaştığı dizi hem konusuyla hem de oyuncu kadrosuyla büyük ilgi görüyor. Ancak dizi yakın zamanda final yapacak. 21 Mayıs Pazar günü final bölümüyle ekranlara gelecek dizinin 13.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte EGO yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Doğa Can Anafarta yönetmenliğinde çekilen EGO dizisi, her pazar yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

Dizinin merakla beklenen final fragmanı ise yayınlandı. İşte EGO 13.bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Dizinin son bölümünde; Sibel ve Erhan, Elif’in hayatlarında çıktıklarını düşünürken konakta bir araya gelirler. Bu olaydan sonra, Sibel Elif’in halen daha Erhan’dan vazgeçmediğini anlar.

Ancak Sibel, Erhan’dan kolay kolay vazgeçmeyerek onu Elif’e bırakmaz. Burhan kalp krizi geçirdiği için Elif ve Erhan, ilişkilerine devam ediyorlarmış gibi davranırlar.

Sibel, her ne kadar bu durumu sakinlikle karşılasa da Erhan’ın durmadan Elif’in yanında olması aralarına soğukluk girmesine sebep olur.

Dizinin yeni bölümünde; Burhan’ın hastalığını fırsat bilen Elif, Sibel’den intikam almak için elinden geleni yapar.

Sibel, Erhan’a ulaşmaya çalışırken Elif, onun telefonunun üstüne su döker ve onunla tekrardan yakınlaşmaya çalışır.

Ancak işler Elif’in istediği gitmez ve Erhan, onla tekrardan birlikte olmak istemediği söyler. Elif ve Erhan arasında olan konuşmaları Sibel ile Tuncay’da duyar.

İşte Ego 13. Bölüm Fragman;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.