‘Erşan Kuneri 2’ geliyor… Dizinin yeni oyuncularından ilk kare geldi

29.07.2023
202
‘Erşan Kuneri 2’ geliyor… Dizinin yeni oyuncularından ilk kare geldi

Cem Yılmaz’ın hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstlendiği, Netflix’te yayınlanan ‘Erşan Kuneri’nin 2. sezon çekimleri çok yakında başlıyor. 

Erşan Kuneri adında bir film yapımcısı ve yönetmenin 80’li yıllarda farklı türlerde filmler çekme hikayesini konu alan ‘Erşan Kuneri‘nin 1. sezonu oldukça eleştirilmiş ve birçok kişi tarafından beğenilmemişti. 

Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, İbrahim Selim, Bülent Şakrak ve Çağlar Çorumlu’nun başrolünde yer aldığı ‘Erşan Kuneri’ adlı diziye Twitter’dan ‘Maalesef çok kötü bir seri’ yorumunda bulunan bir izleyiciye Cem Yılmaz, “Hayır Osmancım değil. Yalnızca sana göre değil. Hepsi bu. Lütfen artık boş işleri bırak 🙂 Sevdiğin şeylerden bahset vaktini onlara ver hadi gülüm benim, canım, şeker kardeşim. Seni seviyorum bay” verdiği cevapla gündem olmuştu. 

İlk sezonu tartışmalı olan ‘Erşan Kuneri’ dizisinin 2. sezon çekimleri çok yakında yeni yüzleriyle başlıyor. 

'Erşan Kuneri 2' geliyor... Dizinin yeni oyuncularından ilk kare geldi

‘ERŞAN KUNERİ’ KADROSUNA YENİ YÜZLER DAHİL OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre;‘Erşan Kuneri’nin 2. sezonunda geçtiğimiz haftalarda dünya evine giren ve hamile olan Ezgi Mola’nın yanı sıra Uraz Kaygılaroğlu da yer almayacak. 

Cem Yılmaz’ın fenomen karakterinin yeni maceralarını anlatacak olan dizinin yeni oyuncuları arasında; Bora Akkaş, Ahsen Eroğlu, Şükran Ovalı, Bige Önal, Celal Kadir Kınoğlu, Alişan Uğur, Tuğrul Tülek, Hande Yılmaz ve Seda Akman yer alıyor.

Cem Yılmaz, Netflix’te yayınlanan dizinin yeni oyuncularıyla yaptığı toplantıdan ilk kareyi “Yine memleketin en hünerli insanları ile beraberim” notuyla paylaştı.

'Erşan Kuneri 2' geliyor... Dizinin yeni oyuncularından ilk kare geldi

Derleme: turkiyegazetesi.com.tr – Erdoğan Kan

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.