Esaret 171. Bölüm Fragmanı İzle.. Esaret 25 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Kanal 7 İzle….

22.09.2023
309
Esaret 171. Bölüm Fragmanı İzle.. Esaret 25 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Kanal 7 İzle….

Esaret 171. Bölüm Fragmanı İzle.. Esaret 25 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Kanal 7 İzle.. Kanal 7 ‘nin Yeni Sezon bölümleriyle yayınlanan Esaret adlı  dizi Hafta İçi Her Gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Esaret Dizisi yeni sezonda çok izlenen ve merak edilen diziler arasında yer almaktadır. Esaret Dizisi  Oyuncuları Kimdir? Esaret dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Esaret dizisinin 171. bölümü bugün 25 Eylül Pazartesi günü 19.00’da Kanal 7’ de izleyenleri ile bir araya gelecek. Esaret 171. Bölüm Fragmanı İzle.. Esaret 25 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Kanal 7 İzle….

Esaret 171. Bölüm Fragmanı İzle.. Esaret 25 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Kanal 7 İzle..

Esaret 171. Bölüm Fragmanı İzle..

Esaret  Dizisi 171. Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sitemizde yayınlanacaktır.

İntikam ve aşkın düellosu, Kanal 7’nin yeni dizisi Esaret ile izleyiciyle buluşuyor. Başrollerini; ünlü oyuncu Cenk Torun ve güzelliğiyle dikkatleri çeken Mahassine Merabet’in paylaştığı Esaret, Kanal 7 izleyicilerini ekrana kilitliyor.

Esaret 170. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

Esaret Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Esaret Dizisinde Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Ceren Su Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem, Sinem Karaçoban gibi birçok oyuncu yer almaktadır.

Esaret Dizisinin Konusu Nedir?

Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor. Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kader, çöl rüzgârlarını İstanbul’a kadar sürüklerken; bir mağrur ile bir mağdur aynı yoldadır artık. Ve ‘esaret’ başlamıştır bir kere.

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret..

Esaret 171. Bölüm Fragmanı İzle.. Esaret 25 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Kanal 7 İzle..

YAZAR BİLGİSİ