Esaret 172. Bölüm 26 Eylül Salı Yeni Bölüm Kanal 7 İzle.. – Muhabir

26.09.2023
302
Esaret 172. Bölüm 26 Eylül Salı Yeni Bölüm Kanal 7 İzle.. – Muhabir

Esaret 172. Bölüm 26 Eylül Salı Yeni Bölüm Kanal 7 İzle.. Esaret 172. Bölüm 26 Eylül Yeni Bölüm İzle..  Kanal 7 ‘nin Yeni Sezon bölümleriyle yayınlanan Esaret adlı  dizi Hafta İçi Her Gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Esaret Dizisi yeni sezonda çok izlenen ve merak edilen diziler arasında yer almaktadır. Esaret Dizisi  Oyuncuları Kimdir? Esaret dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Esaret dizisinin 172. bölümü bugün 26 Eylül Salı günü 19.00’da Kanal 7’ de izleyenleri ile bir araya gelecek. Esaret 172. Bölüm 26 Eylül Salı Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

Esaret 172. Bölüm 26 Eylül Salı Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

Esaret 172. Bölüm Fragmanı İzle..

İntikam ve aşkın düellosu, Kanal 7’nin yeni dizisi Esaret ile izleyiciyle buluşuyor. Başrollerini; ünlü oyuncu Cenk Torun ve güzelliğiyle dikkatleri çeken Mahassine Merabet’in paylaştığı Esaret, Kanal 7 izleyicilerini ekrana kilitliyor.

Esaret 171. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

Esaret Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Esaret Dizisinde Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Ceren Su Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem, Sinem Karaçoban gibi birçok oyuncu yer almaktadır.

Esaret Dizisinin Konusu Nedir?

Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor. Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kader, çöl rüzgârlarını İstanbul’a kadar sürüklerken; bir mağrur ile bir mağdur aynı yoldadır artık. Ve ‘esaret’ başlamıştır bir kere.

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret..

Esaret 172. Bölüm 26 Eylül Salı Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

YAZAR BİLGİSİ