FOX TV’den yeni hamle… Yasak Elma’nın yerine gelen dizi

FOX TV ekranlarında Yasak Elma dizisinin yerine yeni bir dizi geliyor.

10.05.2023
1.327
FOX TV’den yeni hamle… Yasak Elma’nın yerine gelen dizi

6 sezondur ekranda olan Yasak Elma dizisi final yapacak. FOX TV şimdiden Yasak Elma dizisinin yerine gelecek diziyi belirledi. Birsen Altuntaş’ın aktardığı habere göre; FOX TV ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Dizideki ”Üç Kız Kardeş” ayrıntısı ise dikkat çekti.

Üç Kız Kardeş’in yapımcısı Süreç Film yeni sezon için iddialı bir dizi hazırlıyor.

“Üç Kız Kardeş”in yapımcısı Süreç Film şu günlerde yeni bir proje hazırlıyor. Adı “Yanık Ülke”… Eylül ayı için hazırlanan dizinin ilk bölümü yurt dışında çekilecek. Diziyi Benal Tairi yönetecek. Tairi ve ekibi dizi için Montenegro’da mekan bakmaya hazırlanıyor.

Oyuncu seçimleri geçen günlerde başlayan diziyi Sema Ali Erol, Mahir Erol, Türküler Özgül ve Redife Zerener kaleme alacak. “Yanık Ülke” yolları yurt dışında kesişen Kerem ile Sevda’nın Manisa’ya kadar uzanan etkileyici aşk hikâyesini konu alacak. Olaylar ilk kez gördüğü Sevda’ya yapılan haksızlığa karşı çıkan Kerem’in hapse girmesiyle başlayacak.

ÜÇ KIZ KARDEŞ SEZON FİNALİ YAPIYOR

Öte yandan ”Üç Kız Kardeş” dizisi sezon finali yapacak. Kısa bir süre sonra sezon finali yapacak olan Üç Kız Kardeş dizisi Eylül’de seyircilerle yeniden buluşacak.

FOX TV ekranlarında yayımlanacak olan ”Yanık Ülke” dizisinin kadrosunda yer alacak oyuncular şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.