FOX, Yasak Elma’yı yayınlayacak mı? Yasak Elma var mı? Yasak Elma ne zaman yayınlanacak? Yasak Elma yeni bölümü ne zaman?

178. bölümde final yapacak olan Yasak Elma’nın 15 Mayıs’ta yayınlanacak yeni bölümünün ekrana gelip gelmeyeceği merak konusu olmuştu. Yasak Elma dizisi ne zaman yayınlanacak? FOX, Yasak Elma’yı yayınlayacak mı? Yasak Elma var mı? Yasak Elma ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

15.05.2023
1.250
FOX, Yasak Elma’yı yayınlayacak mı? Yasak Elma var mı? Yasak Elma ne zaman yayınlanacak? Yasak Elma yeni bölümü ne zaman?

Şevval Sam ve Eda Ece gibi isimlerin yer aldığı “Yasak Elma” finale doğru giderken geçen haftalarda dizinin seçim sonrası da yeni bölümünün ekrana geleceği ve bu nedenle büyük finalin 178. bölüm olacağı ekibe duyurulmuştu.

Yasak Elma dizisi ne zaman yayınlanacak? FOX, Yasak Elma’yı yayınlayacak mı? Yasak Elma var mı? Yasak Elma ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

Ancak dizinin yeni bölüm tanıtımı yayınlanmadı. Bu durumun nedeni merak konusu oldu. Gelen bilgilere göre reklam geliri nedeniyle FOX’un seçim sonrası yayın planı değişti ve son anda yeni bir değişiklik olmazsa dizinin yeni bölümü yarın seyirciyle buluşmayacak.

Bu arada fenomen dizinin ekibi de ellerindeki stok bölüm nedeniyle dört gündür tatilde…

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; yeni bölümün yayınlanmamasının dizinin final bölüm sayısını nasıl etkileyeceği, final sayısının öne çekilip çekilmeyeceği hafta başı belli olacak.

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.