Geleceğin Rotası konusu ve oyuncuları || TOGG ile çekilen ilk film Geleceğin Rotası nerede çekildi?

Yerli ve milli elektrikli otomobil TOGG ile çekilen ilk film Geleceğin rotası tv’de ilk kez TRT ekranlarında yayınlanıyor. İzleyiciler tarafından filmin detayları merak ediliyor. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Geleceğin Rotası filmi hakkında bilgileri sosyal medya hesabından duyurdu. Peki, Geleceğin Rotası konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte, Geleceğin Rotası nerede çekildi? İşte detaylar…

21.04.2023
1.338
Geleceğin Rotası konusu ve oyuncuları || TOGG ile çekilen ilk film Geleceğin Rotası nerede çekildi?

TOGG ile çekilen ilk film Geleceğin Rotası TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Film bu akşam 20.00’de yayınlanacak. Peki, Geleceğin Rotası nerede çekildi? İşte, Geleceğin Rotası konusu ve oyuncuları…

GELECEĞİN ROTASI KONUSU NEDİR?

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Ülkemizin gururu, yerli ve milli otomobilimiz TOGG ile çekilen ilk yol hikayesi… Kahramanlarımız depremzede çocuklar için bir şenlik düzenlemek üzere İstanbul’dan Kahramanmaraş’a bir yolculuğa çıkıyorlar.” paylaşımıyla filmin konusunu duyurdu.

GELECEĞİN ROTASI OYUNCULARI KİMLER?

Geleceğin Rotası başrol oyuncuları Doğu Demirkol ve Gizem Arıkan TOGG ile yaptıkları yol hikayesini başarılı bir şekilde canlandırıyor. Filmde ikiliye Ahmet Yenilmez de eşlik ediyor.

GELECEĞİN ROTASI NEREDE ÇEKİLDİ?

Geleceğin Rotası filmi çekimleri İstanbul, Nevşehir, Bursa, Çanakkale, Kahramanmaraş gibi Türkiye’nin pek çok noktasında gerçekleştirildi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.